Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig fàzok,ràz a hideg.Mi...

Mindig fàzok,ràz a hideg.Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Mi okozhatja a kb 2,3 éve tartó pàrhavonta extrém módon felerősödő fàzàst?

Reggeltöl estig ezzel küzdök,hiaba öltözök fel.

Pajzsmirigy rendben.Raynaud szindromam igazolt,de ez csak a kezem,labam érinti..Az elviselhető.

Testmozgas utan 10percig jol vagyok,majd megint kezdődik előröl.

Milyen kivizsgalast javasolnàtok?

Sok irànyba voltam màr.



#fagyás #Ellehetetlenítő
2022. ápr. 16. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyugtalan vagy, kevesebbet alszol. Szorongás valamitől. (Iskolában, munkahelyen fázol,vagy otthon is?) Kevesebb a folyadék bevitel(???) Vérnyomás valamitől alacsony, bár ezt lehet, hogy nézted.
2022. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok,mindenhol fàzom,de nem ugy mint màs emberek.Jo lenne ha tobb viz ivasa ezt megoldanà....de azert köszi ...
2022. ápr. 16. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyprobléma, vérszegénység.
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi,irtam hogy pm rendben,verszegenyseg sincs.Koszonom
2022. ápr. 16. 21:13
 5/6 anonim válasza:
Vashiány is okozhatja. Állati eredetű élelmiszerrel lehet hatásosabban pótolni, növényben a spenót a jó,vagy ha egyik sem hatásos akkor vas tabletta. (Egyébként én is ilyen vagyok, mint Te, vagy még túl is teszek Rajtad, járok egy nyelviskolába, amíg másnak elég egy pulóver, addig én a combig érő pufikabátot is magamon hagyom.) N
2022. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ah nincs vashiany.Es ez nem csupàn fàzàs,amit megold a meleg ruha:/

Sajnos itt valami nagyon nincs rendben,de senki nem tud segiteni..Egyik orvos sem.Sőt nem is sejtik mit élek àt.

2022. ápr. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!