Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélben kB 3-4centire érzek...

Végbélben kB 3-4centire érzek valami szúrós dolgot. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Külso aranyerem van évek ota + valószínű gombás fertőzésem is mert ez a 2 probléma évek óta nem múlik el hiába kezelik... (Soha nem próbáltam az anális szexet)

Kaptam rá krémet a proktologustol, amit belsőleg is használnom kell... Felkell picit nyúlnom a krémmel. Ma este ahogy picit felnyúltam az ujjam megütközött valami tüske szerűben.

Fogalmam sincs mi lehet az... Próbáltam keresni interneten de semmit nem találtam. A végbélnyílástól kB 3-4 centire van feljebb.

Valakinek esetleg valami tipp? Picit megijedtem :'(

23/N



2022. ápr. 24. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
2022. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem végbél polip? Keress rá neten.
2022. ápr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem lehet hogy csak simán kaki??
2022. ápr. 25. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, pedig atlétikus vagyok, sokat mozgok, viszonylag odafigyelek a táplálkozásomra is, nem dohányzom és csak egyszer életemben próbáltam ki az anál szexet. Kemény, mintha széklet lenne és ki is tudom tapintani. Menj el te is orvoshoz, én is kértem időpontot és végbélpolipnak hívják. A végbeled le van terhelve valamivel, vagy egészségtelenül táplálkozol, kemény a székleted, ezek is hozzájárulnak a kialakulásához.
2022. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És neked milyen kezelés vált be rá? Elmúlt egyáltalán? Arany ér miatt nem rég voltam proktológusnál akkor ő nem vette ezt észre.
2022. ápr. 27. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!