Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta tartó vállfájdalom...

Hónapok óta tartó vállfájdalom, ami kisugárzik vonal szerűen egészen a kézfejig, mitől lehet, ha az ortopédia nem talált semmit?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp, hanyag eleganciával letudják az orvosok. Felírt reumatablettát, reuma kenőcsöt, tapaszt és evvel el vagyok intézve. :-(

Karfelemelésnél fáj, főként, ha a vízszintes sík fölé emelem, fejem mellé, fejem fölé olykor nehezen tudom emelni. Sokszor belenyilall a karomba, egy vonal mentén a könyökig vagy akár a kézfejig. Egy kilós súlytól is megfájdul, ha lógatva tartom, pl. szatyortól, táskától. Állva, fekve, ülve, minden pózban fáj. Nem zsibbad csak fáj, nyilall.

Reumakenőcs, tabletta nem sokat segít!

50 éves férfi vagyok. Baleset vagy konkrét sérülés, túlterhelés nem érte!



2022. ápr. 24. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Befagyott váll szindrómának olvass utána.
2022. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez van 23 éves létemre, volt mindenféle vizsgálatom, nem találtak semmit. Majd ràfogták a túlsúlyra. Fogytam, de így se múlt el.
2022. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csontkovácshoz menj,hátha tud segíteni!
2022. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 év volt mire helyre állt a vállfájdalmam. Tens kezelésekre jártam sztk-ba illetve türelemmel voltam és minden este bekentem majd betekertem. Háziorvos mondta,hogy a váll nagyon lassan gyógyul.
2022. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 50 éves nő vagyok, ugyanilyen problémám volt, csak nem mentem el orvoshoz. A volt főnökömnek (nő) és anyámnak is 50 évesen volt ilyen. Ők borzalmasan szenvedtek.


Nekem egyik karomon kezdődött, aztán átment a másik karomra. Majdnem teljesen elmúlt mindenféle kezelés nélkül. (A másik néha még fáj, főleg ha úgy alszom el, azon az oldalamon.)

2022. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van ilyenre is inyekció,csak hogy nagyon drága .Nem vagy te sem magas beosztású politikus rokona ,ezért neked nem jár meg.
2022. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen vettem krémet. 3x kell belemaszírozni az érintett területen 2 perces szünetekkel. Faszán elmúlt a derékfájásom 😃

2022. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de csak ha el akarok a polcról erni valamit, vagy fel kell emelni olyan megsemmisító fajdalom van az egesz bal karomban, hogy majd nem elsírom ilyenkor magam. :(

N 46

márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem máig nem múlt el. Megtanultam együtt élni vele. Tornázok, az kicsit segít. (főként gumiszalaggal)
márc. 7. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Lágylézer kezelést próbáltad már?
márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!