Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek pikkelysömöros a...

Rizsaa kérdése:

Valakinek pikkelysömöros a fejbore ? Mik a tünetek ?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászhoz nem jutottam el már van idopontom addig csak találgatni tudok rohadtul viszket a fej bőröm a tarko résznél. Nizoral. Uriage. Kénes sampon. Alma ecet oblites. Semmi se használ. Mi lehet ?

2022. máj. 6. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem az. Nem csak viszket (sőt, nem is igazán), de nagyon durván hámlik. Pont ugyanúgy, mint bármilyen más pikkelysömörös bőrfelület. Mivel a hajamból jön, gyakran korpának nézik (ha vakarom és pici darabokban jön ki). Egyébként pénzérme nagyságú darabokban ki lehet szedni belőle szinte. Ha ideges vagyok, pótcselekvésként vakarom (borzasztó szokás, tudom), olyankor sokszor vérzik is. Évek óta ilyen, egyedül a szteroidos gyógyszertári sampon vált be rá, ideig óráig, aztán már az sem.
2022. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hamlik csak nekem
2022. máj. 7. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Én a Seborin termékeket ajánlom. A húginak szokott lenni ilyen bőrelváltozás a hajas fejbőrén. A hajszesszel gyakrabban, a samponnal átlag hetente kezelem, és elég szépen karban tartja.

2022. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!