Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez is okozhatta berki halálát?

Ez is okozhatta berki halálát?

Figyelt kérdés
Régóta használt a testepitéshez szereket. És amit a tv be is állitanak valószinű nem most elösször próbálhatta ki a kábszert is. És eddig nemvolt ez hogy rosszul lett. Most hogy az oltások felvetelére is ösztönözik az emberek elég sok ember jóval fiatalabban meghal . Lehet az oltás is közrejátszott. Feltette az i-re a pontot?és ezek kombinaciója még gyorsabb életrövidülést okozott?

2022. máj. 11. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz! Akkor a tanulság: ne szívj kokót pfizerre!
2022. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudnak semmit a hatóságok sem, most mi a fenéért kell találgatni, majd az orvosszakértő eldönti.
2022. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.es médiába már úvy ferditenek ahogy ők akarják. Az igazságot onnan nemlehet megtudni.
2022. máj. 11. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Máshonnan sem fogod tudni, találgatással meg főleg nem, ezzel az erővel senkinek nem szabad elhinni semmit.
2022. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Én mikor hallottam a hírt, rögtön rávágtam, hogy oltás.
2022. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kérdeztèk az oltásról őket Mazsit, elvileg nem voltak oltva, átestek rajta.
2022. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oltott volt
2022. máj. 12. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7: Honnan tudod? Hány oltása volt? Milyen?
2022. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%

Engem háromszor oltottak Pfizerrel. Legutóbb novemberben.

Élek és virulok.

Az is igaz viszont, hogy se soksoksokmillás tartozásom nincs (mint neki), se drogot, meg szteroidokat nem nyomok.

Szerintem öngyilkos lett. Már nem loholtak utána a szponzorok, Natival sem reklámozhattak többet, viszont ebből éltek Mazsival.

A számlák már jó ideje az ő nevükre jöttek. Csak pénzük nem volt ezeket rendezni.

Ennyit az "oltás ölte meg Berkit" teóriáról.

Egyszerüen elfutott a felelősségvállalás elől, mint azt tette egész életében.

2022. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem öngyilkos lett. A hirtelen szívhalált az oltás okozza!
2022. máj. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!