Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger, étvágytalanság,...

Hányinger, étvágytalanság, gyengeségre valami gyógyszer vagy diéta?

Figyelt kérdés
Szerintem vírus lehet, mert anyum meg hasfájásra panaszkodik. Gondolkodtam a hányásos diétán(kenyér, zsemle, üres rizs és kóla) de igazából a pékárukat sem kívánom, csak vizet innék egész nap.

2022. máj. 14. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Terhesség?
2022. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nemhez tartozol kérdező?
2022. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de sajnálatos módon szingli is, szóval a terhességet kizárhatjuk
2022. máj. 14. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírásból arra következtethetek, hogy lehet akár vírus is, igen. Esetleg valamilyen tartós stresszforrás utóhatása most jelentkezik ilyen formában.


Anyukád valószínűleg annyira együttérez veled, hogy Ő is "belebetegedett" a tüneteidbe (van ilyen, nálunk is ment hasonló, amíg élt anyukám.)


Azt jól teszed, hogy mindenképpen diétázol! Egyik férfi ismerősöm is koplalással jött helyre igen hamar.


Viszont ő majdnem kórházban kötött ki, annyira rosszul volt március elején - utólag azt mondta napokig hányt több részletben és igen nagy fájdalmai voltak.


Ha esetleg még tart ez a folyamat és az elviselhetetlenséghez közelít, az orvosi ügyelet igénybevételénél jobbat most nem tudok tanácsolni.


2-es válaszoló voltam.

2022. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, és a fenti tünetek mellett igen súlyos hasmenése is volt ennek a férfi ismerősömnek.


Úgy tudott helyrejönni viszonylag hamar, hogy felajánlottam az éjszakai telefonügyeletemet, hogy megnyugtassam a kimerült idegeit (túlhajszolt volt, "manager betegség".)


Még a mai napig is a volt felesége után bánkódik, aki nem tiszteli és nem becsüli őt már egyáltalán. Van ilyen is, de ez egy másik történet...

2022. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!