Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől függ,milyen gyógyszert...

Mitől függ,milyen gyógyszert javasol az orvos magas vérnyomásra?

Figyelt kérdés

Annyi féle fajta vérnyomáscsökkentő van.En 54 éves ,enyhén túlsúlyos nő vagyok.

Eddig max 140/95 volt a legtöbb,de ma 165/105 volt,erős tarkofajassal.

Nekem vajon melyiket javasolna szedni a doki?


2022. máj. 20. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni. Van olyan, akinek annyira nehéz megtalálni a megfelelőt, hogy még kórházba is befektetik, hogy beállítsák.

Nekem pl. a kétkomponensű vált be: Coverex, Covercard.

2022. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de erre még feltételezéseket sem lehet írni...


Honnan tudnánk, hogy az orvosod (akit nem ismerünk), mint javasolNA azokra a tüneteidre, amiből csak egyet írtál le... ??

2022. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tartósan ennyi marad akkor menj orvoshoz. A férjem ilyen értékre Covercardot kapott.
2022. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó kérdés. Biztosan van erre valami protokoll, hogy milyen esetekben milyen fajta kell legyen, de azon belül szerintem lutri, ami kapható, vagy amiből a dokinak pénze van, esetleg ami a legolcsóbb.
2022. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. máj. 20. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőként általában ACE gátló és Ca csatorna blokkoló kombináció javasolt. Na ezért olyan népszerű a Covercard mert pont ez van benne.
2022. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!