Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg csak beképzelném az...

Tényleg csak beképzelném az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a fogamon volt egy tályog amivel nem foglalkoztam különösebben, aztán egy kis idő után elkezdett fájni, haverom mesélte hogy neki az egyik ismerőse ebbe halt bele, mivel az elfertőződőtt az pedig valami agytályogot okozott és bele halt, kb az nap nekem is elkezdett fájni a fejem, elmentem a fogorvoshoz kihúzta a fogamat, a genny kiürült, a tályog eltünt viszont a fejfájás nem szünt meg, megállás nélkül olvasgattam az agytályog illetve az agydaganat tüneteit és azt vettem észre hogy sorba jőttek ki rajtam, anyukám azt mondta hogy csak beképzelem viszont az orvoshoz el kell mennem azért a biztonság kedvéért, na most tudni kell rólam hogy félénk és szorongos vagyok, szóval lehet az is hogy emiatt hipohonder is, szóval nem tartom kizártnak, de erre mennyi lehet az esély? És esetleg tényleg képes vagyok úgy beképzelni ezt hogy közben tényleg érzek fájdalmat csak közben beképzelve? Nem tudom ezt hova tenni...Mellesleg még annyit hogy lassan 3 honapja szenvedek ezzel a fejfájásaal, azóta azért nem tudtam elmenni neurologushoz mert 18 év alatti embereket nem vizsgálnak ki, közel volt a szülinapom ezért megvártam, most adtak időpontot, de csak a következő honapra, szóval addig így maradok

2022. máj. 20. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira szorongsz miatta. Azt is el tudom képzelni hogy mindig erre gondolsz és azért faj a fejed, de lehet az is hogy nem fáj csak annyira be beszéled magadnak hogy már azt érzed h faj de amúgy nem...... szerintem felejtsd el, ez csak egy fogtalyog volt, semmi köze a fejedhez. Ha ideges vagy sokat, szerintem azért is faj a fejed, ha ideges vagyok vagy valami akkor faj nekem is, és hányok is mert annyira rá vagyok stresszelve, de semmit nem képzelek be mellé...
2022. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja es ha a genny kiurult és el mult a talyog, szerintem semmi bajod nem lehet, probalj másra gondolni, próbáld el felejteni és igyál napo 2 v 3 liter vizet és a fej fájás js elmúlik
2022. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napi
2022. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon kettős érzésem van, mivel nagyon fura hogy amint tudomást szereztem arról hogy valaki ilyenbe belehalt, abban a pillanatban elkezdődtek a bajok nálam is ezért gondolom egy kicsikét azt hogy lehet tényleg beképzelem, viszont másik oldalról meg még mindig benne van a pakliban hogy nem és emiatt félek egy kicsit, igen egyébként, nagyon sokat gondolkodok ezen, szinte már halálfélelmem van, neurologushoz szerintem mindenképpen elfogok menni, biztos ami biztos, köszönöm a gyors választ
2022. máj. 21. 00:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából inni sokat iszok, csak épp nem vizet, de lehet mostantól azt fogok ha ez esetleg segít
2022. máj. 21. 00:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy igaz amit a haverod mondott? Nem csak el akart ijeszteni?
2022. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem úgy ismerem mintha hazudna nekem ilyenbe, meg interneten is olvasgattam ilyeneket, szóval nem hiszem hogy hazudott volna
2022. máj. 21. 00:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én most utána néztem, de agytalyogrol nem olvastam, a következménye lehet fogvesztés, íny fájdalom, szájszag, de agytalyog és halál nem volt...
2022. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem magára az agytályogra kerestem rá, és ott volt leírva hogyha nem lesz időben kezelve a fogtályog akkor az okozhat agytályogot. A fogtályog lényegében az ínyen lévő kis dudor amibe genny van, és az tovább mehet az agyba, így alakul ki az agytályog, ezt olvastam valamelyik oldalon, fogalmam sincs hol de ezt olvastam
2022. máj. 21. 01:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello, jól vagy?
2022. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!