Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában rengeteget fáj a...

Mostanában rengeteget fáj a hasam, esetleg bármi tipp?

Figyelt kérdés
Egy pár hete, de talán már van 1-2 hónapja is, hogy nagyon sokat fáj a hasam. Van, hogy középtájt görcsöl végig, van hogy bal oldalt alul, vagy jobb oldalt alul nyilal, de van, hogy csak fáj szimplán, de akkor az egész hasam. Amikor állok, akkor meg is van keménykedve, mintha feszülne. Érintésre nem érezném, hogy fájna. NoSpa-t szoktam bevenni, de csak egy pár órára van hatása, utánna elkezd újra fájni. Hogy őszinte legyek, stresszes életem van mostanában, orvosom is azt mondta, hogy ez lehet kiváltó ok, de én már kezdek ebben kételkedni. Esetleg allergia, vagy bárkinek bármi tipp, hogy ez mitől lehet?
2022. máj. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2022. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már nem is egyszer, Ultra hangon és laboron is, minden rendben volt. Ezért nem értem, hogy akkor mi lehet az oka.
2022. máj. 22. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vastagbél tükrözésre.
2022. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az hogy zajlik?
2022. máj. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!