Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? Már nyár óta fáj a...

Mi lehet? Már nyár óta fáj a jobb felső hátam, úgy a lapockámnál de nem tudom. Légzéskor fáj csak. Mellkasröngen eredménye is normális. Most májrkákra gyanakszok, tudom kicsit hipochonder...

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 19:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bár kicsit nagy a felhasam, de azt mondják normális...
2022. máj. 22. 19:52
 2/17 anonim ***** válasza:

Menj egy el orvoshoz, hasi ultrahang, gerinc ct/mr, vagy mellkas ct.

Lehet kérni ideg/izom ultrahangot is.


Ezek közelebb visznek a diagnózishoz.

Hány éves vagy?

2022. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hatad jobb felso resze faj, a lapockad kornyeken, az a tankonyvi peldaja az epe problemaknak. Azonban sok minden mas is lehet. Menj el egy hasi ultrahangra. A majrak nem faj. Amikor mar faj, akkor meg mar nem nagyon lenne erod irogatni sem. Nezesd meg az epedet (is)!
2022. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor biztos hogy epe daganatom van...
2022. máj. 22. 20:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Eloszor kerdezd meg az orvostol, o tutira jobban tudja :) (hogy nem!)
2022. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként szeptemberben voltam hasi ultrahangon, és semmi. Ha számít valamit.
2022. máj. 22. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a mellrak szinte osszes tunete megvolt, es van is. Fokent a bal lapockam fajdalma kapcsolodik ide a kerdesedhez. Most voltam ultrahangon, mammografian, vervetelen, nem talaltak semmit. A rakot kizartak. Innentol kezdve nem annyira idegesit. Lehet, h rossz a matracod, ejjel megterheled a lapockadat, az izmokat. Barmi lehet. Vagy utanajarsz, vagy nem. Ha neked ez jol esik, akkor bekepzelheted magadnak a legrosszabbat is. De szerintem jobb, ha megprbaltok rajonni az orvossal a valodi okra.
2022. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De mostanában a jobb mellkasom is elkezdett fájni légzéskor, lehet köze van az epémnek hozzá nem tudom. Vagy ami volt régi izomsèrülès, amiatt fáj. Ott volt egy részleges izom szakadás. Áh nem tudom
2022. máj. 22. 21:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Minden esetre megőrít, hogy a mai napig nem derült ki hogy miért fáj ott hátul. Annyiszor voltam már vele dokinál..
2022. máj. 22. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudod nekem mit mondott az orvos? Ha covidos voltam, akkor az csinalhat ilyesmit. Amikor beteg lettem, alig volt tunetem, es egy het alatt meggyogyultam a covidbol. Nem teritett le, nem terhelt meg. De lehet, h valoban van ilyen mellékhatasa is. Vagy izomserules, barmi. Nem valoszinu, h rakos vagy. Sajnos a rak a legtobb esetben nem jelez fajdalommal. Csak amikor mar elorehaladott. Es akkor mar jonnek elo mas tunetei is.
2022. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!