Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többször csomót érzek a...

Többször csomót érzek a torkomba ha böfögők akkor jó egy darabig meg igazából spontán el is múlik. Pl ha rágozok akkor teljesen el is múlik legtöbbször. Nem lehet ez pszichésen van? Stressz vagy bármi? Hipochonder vagyok! Vérvételem hibátlan lett.

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet ez pszichésen van? ... Hipochonder vagyok!"

Ha más kérdezné ezt, mit válaszolnál rá?

2022. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom értelmes választ nem igen lehet rá meg így hogy oda is írtam hogy hipo… én már gége rákra gyanakodtam
2022. máj. 12. 23:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hibátlan vérvétellel kizárt.

Ne vérvételre járkálj, hanem pszichológushoz.

2022. máj. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet stressztől, refluxtól, pajzsmirigy probléma, nem kell egyből a legrosszabra gondolni.
2022. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet stressztől, refluxtól, pajzsmirigy probléma..."

Köszi, most kapásból adtál neki további három okot, ami miatt izgulhat...

2022. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek . Tényleg pszichésen van mert ma meg semmi bajom. Lehet a munka miatt … nem akarok már menni állandó éjszaka meg új csapatba is kerültem de nemsokára 2 műszak és remélem jó lesz minden .
2022. máj. 14. 17:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Már agyára megyek mindnekinek az ismerős köreimbe mindig van valami bajom…. Volt már tüdő rákom , végbél, agydaganat , here rák meg lassan már minden
2022. máj. 14. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Többek között az van rád ilyen rossz hatással, hogy nem pihened ki magad eléggé: most is már rég aludnod kéne.
2022. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni hétvégén szinte semmit. Hétköznap max 5-6 óra , de van mikor 4 .
2022. máj. 15. 09:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor ennek járjál utána, hogy mitől lehet. Pl. hánykor kapcsolod ki a telefonodat, laptopot, stb.? Nincs túl hideg vagy túl meleg a hálószobádban? Elég sötét van-e benne és nem túl zajos-e? Stb.

Sokkal fontosabb, hogy rendszeresen jól kipihend magad, mint gondolnád. Egy csomó baj megelőzhető és gyógyítható pusztán azzal, hogy rendbe teszed az alvási szokásaidat.

2022. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!