Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nincs egyensúlyom, nem tudok...

Nincs egyensúlyom, nem tudok néha markolni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ez a dolog több ideje van de mostanában kezdett feltűnő lenni és zavarni.

Néha álló helyzeteben pl.épp öltözködök fürdés után akkor van, hogy oldalra dőlök mintha elveszteném az egyensúlyomat, vagy nem tudok megállni az egyik lábamon. De többször van egy nap. Aztán valami van a kezemmel, pl.megakarok fogni egy kanalat amit a mikró elé tettem és alig tudom megfogni, van hogy odébb "pöckölöm" mert nem tudom megmarkolni valahogy. Vagy ha megfogtam akkor mintha kirepülne belőle és ez mostanában gyakori. De telefon is néha kirepül meg úgy minden. Meg a napokban többször jött rám az idegesség, minden irritál, szét tudnék szedni dolgokat annyira ideges vagyok néha. nem tudom ezt milyen orvos szokta kivizsgálni. Kihez kellene mennem? 25N vagyok.



2022. máj. 26. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, és ő fog tovább küldeni.
2022. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Márciusban voltam először dokinál. Voltam mri-n, nem mutatott ki semmit. Mennem kell még fülészetre és emg vizsgálatra is. Igazság szerint csak küldözgetnek és senki nem mond semmit.

39 éves nő vagyok. Egyensúlyzavar, nem tudok fogni, a jobb oldalam gyenge és nystagmusom van. Májusban csak annyit mondott a neurológus, hogy menjek vissza augusztus végén. Hát köszi. Ennyit az orvosokról.

2022. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg annyit kihagytam hogy nehezen tudok írni, pl épp hívnak valahonnan és levéllel írnom vmit akkor nehezen megy mintha nem tudom fogni a tollat és emiatt nem megy az írás..
2022. máj. 26. 13:45
 4/9 A kérdező kommentje:
2.na igen ettől félek hogy küldözgetnek mindenhova de nem találnak semmit pedig valamitől van ez a gond.
2022. máj. 26. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Osszuk meg egymással a tapasztalatainkat. Hátha jutunk valamire!
2022. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt még leírom neked, hogy először a neurológus nekem szklerózis multiplexet írt az ambuláns lapra. De ugye az első állapotromlás (shub) előtt még nincs jele az agyban. Ezért (?) az mri negatív lett.
2022. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha nem is SM, de egyéb autoimmun folyamat gyanítható. Sajnos az akadémikus orvoslás kicsit le van maradva ebben a tárgykörben.
2022. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 ! Mire gondolsz? 2,5,7-es válaszoló vagyok.
2022. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2023. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!