Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez covid lehetett? Van covidná...

Ez covid lehetett? Van covidnál olyan, hogy egy időre olyan mintha elmúlt volna aztán vissza jön?

Figyelt kérdés

Pár hete iszonyat beteg voltam, volt hőemelkedés, láz, köhögés, torokfájás, orrfolyás, gyengeség, ágyból alig tudtam kimászni, hidegrázás meg szédülés. Sosem voltam beteg, sőt láz szinte sose volt, kivéve most. Kezdetben hőemelkedéssel indított 37.7-8 (ami az átlagos testhőmhöz képest elég magas) volt sokáig majd 39.5 volt a legmagasabb. Csodáltam is. Ezek mostanában elmúltak és még hőemelkedés se volt. Viszont tegnap kicsit melegnek éreztem magam amikor megnézték a homlokom és mondták is, hogy melegszik de semmi láz még csak hőemelkedés sincs. De a köhögés vissza kezd jönni meg a torok fájás és orrfolyás is. Lehet újra bele megyek vagy igazából el se múlt csak úgy tűnt mintha kezdett volna elmúlni? Szaglás meg íz érzés az még van. Tesztet nem csináltam még de fogok majd természetesen csak eddig orvoshoz se jutottam el. Lehet így átfog menni rajtam? Van most valami más betegség is ami ilyenekkel jár?

Van 3 oltásom.



2022. máj. 29. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem volt covidos 2020ban, majd 2x lett oltva is 2021ben, utána megint covidos lett, kiegészülve bakteriális tüdőgyulladással, köhögéssel, lázzal, kórházzal, mindennel. Majd fél éven belül még 2x volt tüdőgyulladása, lázzal, fájdalmas köhögéssel, tenyérnyi foltokkal a tüdején, tehát összesen 3x. Az orvos annyit bírt mondani, hogy ez "nem normális dolog".


Az utóbbi 2 tüdőgyulladásánal nem volt covidos, csak az immunrendszere olyan gyenge lett, hogy újra visszajött neki, mert igazából el sem múlt. Most erősít: napi 10ezer egység D vitamint, 3ezer C vitamint szed, meg más vitaminokat. Jobban van sokkal.


Én is a fentieket szedem, csak 3ezer D-t és 1000 C-t. Nem vagyok oltva, és nem kaptam el semmit..

2022. máj. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokaknál hullámzó.
2022. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 hónapja voltam covidos és a mai napig visszatérnek a tünetek rövidebb,hosszabb időre!

Az egyetlen fix dolog,hogy a szaglásom,ízlelésem azóta se tért vissza,a többi folyamatosan jön megy.

2022. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt pár hónapja. A kettő közt kb két hét telt el, de csak 1,5 nap körül volt mindkét "betegség". A torokkaparás meg 2 hótnapig tartott.


Hozzá tartozik, hogy mindkettő intenzív ászanázás után kezdett előjönni kb fél nappal. Az első után nem is próbáltam megint ászanázni. Csak két héttel később... és akkor is, szinte mintha annak a hatására jött volna elő.


Ezzel egyáltalán nem arra utalok, hogy az ászanázás egészségtelen... de az ezzel kapcsolatos elképzelésem nem ebbe a rovatba tartozik.


Egyébként egy hetes erőtlenség, fetrengés ízleléstelenség stb.. októberben volt. Akkor teszteltem, de a gyorsteszt szerint nem covid volt. Szerintem tekinthető dupla tesztnek, mert más is volt a családban ugyan akkor ugyan ilyen tünetekkel, és neki sem volt pozítív a tesztje.

2022. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!