Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt más valaki is, aki EÜ...

Van itt más valaki is, aki EÜ szakdolgozó és nem kért a kötelező covid oltásból és emiatt elhagyta az egészségügyet?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberig dolgoztam az egészségügyben ápolóként több mint 2 évet, de köszöntem, nem kértem a kötelező oltásból és inkább otthagytam az Eü-t. Más valaki is így tett? Szerintetek van esély, hogy visszavonják a kötelező covid oltást és vissza lehet menni, mert mondjuk létszámhiány van? Talán észbe kap a MESZK is, ha nincs ki, aki ellássa a betegeket és nincs ki levegye a vért...

2022. máj. 29. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Észbe kaphattál volna te is és beadathattad volna az oltást.
2022. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Remelem soha nem emgednek tobbet az egeszsegugy kozelebe.
2022. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mivan, mérges vagy, 2es? :DD
2022. máj. 29. 13:08
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Remélem lesz még ilyen ember.. Vicc, hogy kötelezővé tették, miközben az oltott is fertőzhet. Az oltás egyedül azt "védi" aki megkapta, egyeltalán nincs befolyása arra, hogy elkapod e, és tovább adod e
2022. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
#3 nem vagyok en merges, csak nem viselem el az ostobakat.
2022. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos, nem valószínű. Az eü.kivéreztetése már teljesült, most az oktatás jön, csak ott már más eszközökhöz kell nyúlniuk, a covid már nem jön be.

A dokim asszisztense így járt. A dokim nem hallott ilyenről, szerinte a közeli jövőben nem lesz olyan, hogy visszamehetnek😟

Jó tanács: Itt ilyeneket ne kérdezz. Ezek csak azt a mantrát tudják, hogy OLTASS! Sajnos, a 2 agysejtjükkel azt nem tudják megmondani, hogy mégis miért oltatnál.

2022. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
6: és te miért nem oltatsz? Félsz, hogy chipet helyeznek beléd, netán valami rejtett kórokozót, amitől ég évvel később kinyiffansz, netán a harmadik világrendet akarják bevezetni? Kb ilyeneket szoktam hallani az oltásellenesektől. Ellenben akik beoltatták magukat, azok logikusan alá tudják támasztani, miért döntöttek így. Más, hogy a könnyen megvezethető egybitesek azt nem fogják fel, hanem úgy fordítják le maguknak, hogy "ezek csak mantraznak". Szánalmas, de az ő dolguk.
2022. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

#7! Igen, látom, milyen logikusan gondolkozol. Fogalmad sincs, miért nem oltatok, sőt, azt se tudod, oltattam-e, de azért rám húzol valami hülyeséget, hogy miért nem. Mert valahol valakitől hallottál valamit. Vagy éppen oltásellenes oldalon olvastad, mert a ti hobbitok azt bújni. Nekem nem kell megmagyaráznom, hogy miért oltatok, vagy nem oltatok, mivel mindenki magánügye. A kérdezőnek se írtam, hogy ne oltasson, csak válaszoltam a kérdésére. Ellenben elég megnézni az első 2 válaszolót. Csak úgy záporoznak az érvek 😂 Ja, nem.

#6

2022. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Én a magam részéről támogatnám, hogy akivel Eü végzettsége, vagy leendő Eü végzettsége ellenére akár oltakozási hajlandósággal, akár veszélyesnek tekinthető alternatív irányzatokkal, homeopátiával (gyógyszerészek esetében homeopátiás szerek propagálásának, ajánlásának, támogatásának is beleértésével) bármiféle probléma van, volt, vagy adódik, a vonatkozó kamarából (Magyar Orvosi Kamara, Magyar Gyógyszerészi Kamara, Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara, sőt, soroljuk ide a Magyar Állatorvosi Kamarát is) rövid úton zárják ki, méghozzá tartósan. Legalább évekre, de inkább véglegesen. Akinek pedig az oklevélszerzés előtt adódik ilyen gubanca, az oklevelet esetleg szerezhesse meg, de a vonatkozó Kamara már az első felvételét is tagadja meg az illetőnek.
2022. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Alá tudod támasztani, te miért oltattad be magad?


Én konkrétan azért nem oltattam be magam, mert:

1) nekem ne mondja meg senki, hogy mit tegyek a saját testembe és mit ne. Az én testem felett én rendelkezem és kész. És ezzel rövidre is lehet zárni az egészet.

2) Egy egyéni döntés, nem vagyok felelős más egészségéért. Te ha látsz az utcán egy elhízott embert, akkor mondjuk rákényszeríted, hogy menjen el kondizni, futni vagy különben nem léphet közterületre, mert olyan ocsmány? Gondolom nem...És ne jöjjön nekem senki az erényfitogtatással, hogy "jaj, ez állampolgári kötelesség, meg ez az illendő..", marhára nem így működik a világ.

3) Te tudod, hogy milyen hosszútávú hatásai vannak?

4) 4-esnek igaza van, oltott is fertőzhet. Na most akkor beoltassam magam egy kíserleti oltással, aminek kétes a védőfoka, vagy inkább a saját immunrendszeremre támaszkodjak, ami mondjuk megvéd, mert történetesen rendszeresen edzem és egészséges életmódot élek már tinédzserkorom óta?


És ezt nem értem, hogy aki oltáspárti, aszerint minden oltásellenes egy konteós laposföldhívő stb és csak kritizálni tudja őket, akik mondjuk a saját érdekeiket jogosan szem előtt tartják.

2022. máj. 29. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!