Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt más valaki is, aki EÜ...

Van itt más valaki is, aki EÜ szakdolgozó és nem kért a kötelező covid oltásból és emiatt elhagyta az egészségügyet?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberig dolgoztam az egészségügyben ápolóként több mint 2 évet, de köszöntem, nem kértem a kötelező oltásból és inkább otthagytam az Eü-t. Más valaki is így tett? Szerintetek van esély, hogy visszavonják a kötelező covid oltást és vissza lehet menni, mert mondjuk létszámhiány van? Talán észbe kap a MESZK is, ha nincs ki, aki ellássa a betegeket és nincs ki levegye a vért...

2022. máj. 29. 12:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

"A covid mesterséges vírus, laborban készült. Nem magától a vírustól kell félni, hanem attól, ami céllal létrehozták."

Na jó, innentől nem érdemes vitázni veled, reménytelen vagy. További jó "okoskodást".

2022. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%
#21 Erről beszélek. Ott a 11-es válaszom, írtam, ha kell valamire link, szóljatok. Most meg nekem esel, hogy reménytelen vagyok. A H1N1 is mesterséges járvány volt, Marc Van Ranst személyesen meséli el, mit hogyan csinált. Természetesen a covid témában is részt vesz. De ja, én vagyok a hülye.
2022. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

#22 vagyok. Ha nem is érdekel senkit, ezeket azért itthagyom. Hátha az egyre nagyobb katasztrófában majd eszetekbe jut megnézni.


Új világrend nemzetközi konferencia:

[link]


Monoply dokufilm:

[link]


Új norma dokufilm:

[link]


Német parlamenti ülés:

[link]


[link]


[link]


Viktor, Schwab, Harari...

[link]


Ezzel meg ismerkedjetek, mert ez lesz a digitális azonosító (chip).

[link]

2022. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!