Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Részleges izomszakadástól...

Részleges izomszakadástól kaphatok trombózist?

Figyelt kérdés
Üdv.Ez a 3.hete,hogy részleges izomszakadást és vádliizom roncsolódást szenvedtem a munkahelyemen.Azonnal kórház,ahol csak röntgent csináltak.Egy hét otthon.Mivel nem javult a lábam,háziorvos visszaküldött a kórházba,ahol a traumatológus megvizsgált,de ultrahangot nem csinált ő sem.Nem kaptam semilyen gyógyszert,csak még 2 hétig itthon kell lennem.De a lábam fáj és be van dagadva azóta is.Mozgatni a lábfejem azóta sem tudom.Nagyon félek,hogy trombózist kapok.Mennyi idővel alakulhatna ez ki ha az lenne?Mert vérhigítót nem kaptam.Mi van ha tüdőembóliát kapok,mert van ugye néma trombózis is.Nagyon fèlek.

2022. máj. 30. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs rögzítve a lábad, nincs ami indokolná a vérhigítót. Ennyitől biztos nem lesz trombózisod.
2022. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.
2022. máj. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!