Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van esély rá, hogy az idő...

Van esély rá, hogy az idő folyamán a végbéltályog eltűnjön, esetleg benőjön?

Figyelt kérdés

nekem régóta van, nem tudom így születtem e vagy közben jött, de volt két benövés. sokszor bűz jött belőle de lehet az ülő életmód meg túlsúly okozta, viszont most egy ideje egyre jobban be volt nőve, csak ettem olyan dolgot amit nem kellett volna és nagy ciszták lettek belőle, egyiket kinyomtam és ömlött belőle a vér bőségesen (tömény 2-3 papírnyi), ma meg már csak sárga folyadék, gondolom tisztul kifele.

Ha eltűnik akkor ugye ezzel nem lesz többet gond, ha mozgok meg egészségesebben étkezek?


2022. máj. 30. 22:07
 1/1 anonim válasza:
Ha eltűnik, nem lesz vele gond... De, mivelhogy szerintem ez nem biztos, hogy "csak" tályog, hanem ha járata is van belül, akkor fistula, az meg nem fog magától eltűnni.
2022. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!