Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fibroadenomat nagyon komolya...

A fibroadenomat nagyon komolyan kell venni?

Figyelt kérdés
Szamomra olyan ijeszto az a tudat, hogy daganatnak van titulalva es a daganatbol egybol arra kovetkeztetek, hogy halalos betegseg. Joindulatu fibroadenomam van es teljesen panikba vagyok esve.
2022. jún. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem halálos, de kialakulhat benne rák, amit nehéz észrevenni. Bizonyos időközönként kontrollra kell vele járni. Hogy mennyi ez a bizonyos idő. az orvos dönti el.
2022. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre mennyi esély lehet? Azt olvastam hogy szinte lehetetlen hogy rak alakuljon ki belole
2022. jún. 4. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Az emlőrák gyakorisága kortól függ. Írd meg hány éves vagy, és megírom mennyi esélyed van arra, hogy emlőrákod legyen.
2022. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2022. jún. 4. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem igaz, 3as, genetikai es egyeb tenyezok is befolyasoljak...

Az "ird meg hany eves vagy" mondatod meg konkretan ugy hangzik, mint egy online josda.


Kialakulhat rak, de fibromanal keves az eselye.

Nekem volt, kb 15 eve, kivetettem, mert pszichesen zavart a tudat, h ott van.

Jarj kontrollra rendszeresen

2022. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet vitatkozni, de tény az, hogy 20 és 24 éves kor között a mellrák előfordulása 100.000 betegre vonatkoztatva 2 eset. Ez azt jelenti, hogy egy 22 éves nőnek 0,002% esélye van arra, hogy emlőrákja legyen.


Nem írtam, hogy nem függ a genetikától. Nyilván függ. De attól még a statisztika ez. Ebben a 0,002%-ban minden benne van. Genetika, környezeti tényezők, szerencse, stb.


[link]

2022. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!