Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jelennek meg random...

Miért jelennek meg random karcolások a bőrömön?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, hogy a hüvelykujjamon fájdalmat éreztem, utána csak egy lyukat láttam. Olyan mintha kifakadt volna egy hólyag de a hólyagot sosem láttam. Most a másik hüvelykujjamon láttam egy karcolás szerű vágást. Majd a csukólomon jelent meg még egy vágás, szinte éreztem hogy csíp és akkor láttam. Pedig semmivel nem karcolhattam meg. Mitől lehet?

Mostanában több duzzadt pattanás is van rajtam olyan helyeken ahol sosem volt pl.kar és láb. Arcomon 3-4 is van, de szerencsére lejjebb ment.

Félek nehogy valami legyen a bőrömben, vagy elkaptam valamit?

Ezek a karcolások újak, ma kezdődtek. Nem érintkeztem senkivel, nem értem mitől lehet ez...



2022. jún. 7. 23:31
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A karcoláshoz a bőrön márpedig fizikai behatás kell legyen. Esetleg száraz a bőröd és éjszaka vakarod.
2022. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!