Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki HIV+ és már...

Van itt olyan aki HIV+ és már megtanult vele élni?

Figyelt kérdés

Sajnos két hete tudtam meg a státuszomat, pár napja pedig a vizsgálatok megerősítették.. esetleg van itt olyan aki hasonló helyzetben van mint én?

Anonim csoportojat inkább kerülném...



2022. jún. 10. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amíg kapsz válaszokat, nézd meg youtube-on a zshow csatornán a Waliduda Dániellel készített interjút. 7 éve él HIV-vel, kezdetek óta orvosi felügyelettel él.


Illetve még érdemes utánaolvasni a csodás eseteknek is, mert eddig 2 embernek sikerült mágtól eltüntetni a HIV-et a szervezetéből, és nagy erőkkel kutatják, hogy ez mi módon lehetséges. Ennek a 2 nőnek a saját immunrendszere győzte le a vírust. További két betegnek meg őssejt terápiával sikerült:

[link]

2022. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mármint kezdetek óta orvosi felügyelettel teljes életet él
2022. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #1.
2022. jún. 10. 11:59
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Hogyan fertőződtél meg?
2022. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 Valószínűleg szexelt xd

Egyébként ez már modern kis világunkban nem olyan nagy dolog, nem?

Mármint, ha normálisan szedi az ember a gyógyszereit, akkor nem is hal meg, ráadásul, ami még szintén fontos, nem is adhatja át a fertőzést.

2022. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Az érdekelt volna, hogy azonos vagy ellenkező neműek kapcsolatával
2022. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Meleg vagyok, párommal néha-néha hármasoztunk. Kb 1hónapja voltunk egy sráccal akivel már ismertük egy egy ideje. Mivel megbízhatónak tűnt és azt mondta negatív így nem védekeztünk. Majd két hétre rá belázasodtam.. miután az első teszt pozitív lett felkerestem a srácot..mint kiderült ő tudott róla. Azt is elmondta,hogy mivel 0-lett a víruszáma így abbahagyta a gyógyszer szedését ez a barom...lehet vele élni igen..de ettől függetlenül borzasztóan érzem magam.. nagyon vegyesen törnek rám az érzelmek, hullámokban..ráadásul a gyerekről is lemonddhatok...
2022. jún. 10. 18:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2022. jún. 10. 18:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem jár amúgy kártérítés?
2022. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam rajta, de elég komplex dolog ez: 1.ez az én felelősségem is.

2. Ugyan lehetne vizsgálatot csinálni,hogy ua. törzsvírus van benne és bennem de nem hiszem,hogy beleegyezne egy vizsgálatba..ami viszont örômmel tölt el az az,hogy párom negatív.

2022. jún. 10. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!