Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panik rohamot le lehet ugy...

Panik rohamot le lehet ugy gyozni ha feszegeted a hatarokat erdemes valamivel elohozni a panikrohamot hogy megtanuljam kezelni?

Figyelt kérdés
Voltam par honapja vervetelen a verkepem elvileg rendben van. Viszont nehany felelmetes elmeny utan elkezdtem felni es panik rohamaim lettek amik gyakoriva valtak .. kozben szerintem semmi bajom csak hipohonder vagyok de valahogy nem teljesen tudom magammal elhitetni. Alapbol mar nem jon elo panikroham de ha pl ket kavet iszom vagy tul sok gyogyszert veszek be megijedek es bekepzelem. Igy van az alkohollal is. Szilveszterkor megijedtem egy sortol hogy hu most mi lesz.. (mikozben regen nem feltem semmitol) kiakarom probalni hogy elohozom pl alkohollal a panikrohamot hogy megtanuljam kezelni szerintetek veszelyes vagy segithet?nem onmagabam felek csak attol hogy mondjuk elkezdek szedulni es nem mulik el vagy ilyesmi.. borzaszto
2018. jan. 15. 03:57
 1/1 anonim válasza:

Fordulj szakorvoshoz

Ok tudnak segiteni h lekuzd a felelmeidet

2018. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!