Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkas fájdalom/szorítás és...

Mellkas fájdalom/szorítás és nehézlégzés mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom köze lehet-e a pár napja lévő félre nyelésnek.

2022. jún. 10. 23:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mellkas röntgen kizárja a légmellet, meg a tüdőbe került ételt? Mert voltam és negatív lett. Igaz nem szántak rá sok időt, hogy megnézzék. Lassan 3 hete tart.


Nehézlégzésel van a bajom meg a oldalt a hónaljam alatt 10 centivel fáj leginkább.


Beutalt az háziorvosom asszisztense tüdőgyógyászatra mert a drága orvosom megint nincs, de nincs védettségim, így lehet meg se vizsgál azt mondta a nő a telefonban. De azért menjek július 7-én. Nem értem, hogy miért nem kardiológiára küldött először, vagy mindkettőre egyszerre. Most vissza megyek, megint várhatok egy hónapot.


Mellette meg aludni se tudok megint előjött az alvászavarom így 3-4 órákat alszok naponta, szóval jól elvagyok.

2022. jún. 26. 00:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Hacsak nem nagyon régi a gép mert azokon alig látszik valami. Vagy nem nagyon kicsi a légbuborék. Én jártam úgy az csak átvilágításnál látszott. A hónod alatt 10 centivel az nem hiszem, hogy kardiológiai probléma lenne.
2022. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha sürgősségi beutalót adnak a tüdőgyógyászatra akkor nem kell várni időpontra. Kérj azt a dokitól.
2022. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek orvosok, ezért írtak be ilyen későre.
2022. jún. 26. 00:32
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát az jó, mert engem lefényképezett, felhúztam a pólót kiértem és már egyből hozta a nő a papírt. Volt vagy 20 másodperc. Ennyi idő alatt, én úgy gondolom nem lehet átnézni egy mellkas röntgent. De lehet én vagyoj a hülye.
2022. jún. 26. 00:34
 16/23 A kérdező kommentje:
Elírtam 5 cmre inkább hónalj alatt.
2022. jún. 26. 00:42
 17/23 NTBS ***** válasza:
Sok minden lehet. Célszerű megnyugodni és utàna orvoshoz menni.
2022. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15#

Egy tapasztalt szem 20 másodperc alatt megtud leletezni egy egyszerű mellkas röngtent amiből napi szinten 10-et lát minimum.

2022. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit hosszabban nézték és az nem tűnt fel nekik, hogy a májam be ban csúszva a tüdőmbe. Pedig egy diónyi folt volt ha nem nagyobb. Ha nem mondom, hogy tuti baj van mert érzem akkor hazaküldenek. Nem először.

Kell hogy legyen valami kórház is ahol laksz és sürgősségi ellátás. Kérd meg a szüleid, hogy vigyenek el kocsival. A hónod alatt nem fáj a szíved. Ezen ne aggódj. De sajnos ez tényleg sokminden lehet. Csak tippelgethetünk. Vizsgálat nélkül sajnos nem lesz találat.

2022. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg hanyadt feküdni a földön egy polifomon ha van otthon vagy szőnyegen. Hátha valami becsípődés amin némi nyújtó gyakorlat segíthet.
2022. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!