Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfő óta "recseg" belülről a...

Hétfő óta "recseg" belülről a fülem, mi van vele?

Figyelt kérdés
Hétfőn úszni voltam, azt hittem, hogy bele ment a víz, de nem. Hétfőn 16:00 voltam úszni, a panaszok kb. 19:00 fele jelentkeztek. Valakinek volt már ilyen problémája?

2022. jún. 15. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit megfázva?


Rendszeresen szoktam járni úszni, és ha egy kicsit beteg vagyok, akkor nem tudok lemenni a víz alá. De sokszor történt, hogy akkor vettem észre, higy nincs minden rendben, amikor már ott voltam.


Nekem biciklizésnél volt. Most télen mivel nem volt annyira hideg, ezért mindig otthon hagytam a sapit, aztán egy kicsit megfázott a fülem.


Meg esetleg még arra gondolok, hogy nem szárítottad meg a hajad. Értem, hogy meleg van, de ha hosszú, akkor az még egy hűvösebb napon nem a legelőnyösebb...


Semmit sem sértésből, csak a h"lye régi szokásaimból kiindulva...


Mostanság persze jobban figyelek már ezekre

2022. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!