Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat, hogy komolyabb...

Előfordulhat, hogy komolyabb baj is lesz belőle?

Figyelt kérdés
Június 8. voltam utoljára mosdóban, tehát akkor volt utoljára székletem. Azóta, bárhogy próbálkozom, nem sikerült, és nem úgy vettem észre, mintha akarna is. Eszek rendesen, iszok rendesen, de ígysem akar. Most majd bepróbálkozok székletlazítóval, hátha. Ha azzal sem sikerül, mi a teendő?
2022. jún. 16. 08:00
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Azért az már régen volt, ha meg ez most hirtelen akadt meg, akkor orvoshoz kellene elmenni.
2022. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előszokott fordulni, hogy székrekedésem van, de egy pár nap után elmúlik. Ezért nem értem most ezt.
2022. jún. 16. 08:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keserűsó. Olvass utána hogy pontosan hogyan kell vagy a gyógyszertárban elmondjak.

Gyönyörűen kitisztít.

2022. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer két hétig nem volt, igaz kórházban voltam, de semmi köze nem volt a gyomromhoz, ehettem, amit és amennyit akartam. A doki azt mondta vegyek be 3 szem dulcolaxot, ha az sem hat vegyek be még 3-at, ez volt délben, aznap éjjel nem aludtam.(ha érted) De ha nem javul a helyzeted pár napon belül, menj el dokihoz, biztos, ami biztos.
2022. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz, az már 8 nap!

Egyél aszaltszilvát, és ne egyél banánt!

2022. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül pár perce sikerült székletlazítóval. Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.
2022. jún. 16. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre! 🙂 Szó szerint!
2022. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. jún. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!