Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas pulzus, fülzúgás,...

Magas pulzus, fülzúgás, fejfájás, stressz?

Figyelt kérdés

Alacsony vérnyomásom mellé magas pulzus társul. Eléggé stresszes vagyok, főleg az utóbbi időszakban. Doki szerint rendben van, "kicsit" magas a pulzus.

Utóbbi mérésnél olyan 100 körül lehetett a vérnyomás és a pulzus mindig 70 és 85-90 közé esik. 170 centi körml lehetek, ~68 kiló vagyok és most töltöttem a 20-at. Párom szerint ezekhez a paraméterekhez nagyon magasnak számít a pulzusom.

Sajnos nagyon érzem főleg esténként a szívverésemet és olyankor fejfájás is társul a dologhoz. Mit lehetne tennem?

1,5 hónapja tart fülproblémám, ami alapbol hurut és stressz miatt van, ami miatt még többet szorongok. Emellett az érettségi miatt is félek és nagyon hiányzik a párom (vizsgák és tanulás miatt tudunk keveset találkozni), aki a lelkitámaszom, mellette sokkal nyugodtabb vagyok.



2020. dec. 4. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod valóban picit alacsonyabb, de a magasabb pulzus ezt lenne hivatott kompenzálni. A pulzusod egyenként teljesen rendben van, 60 és 100 között normális, és nem befolyásolja a magasság.


Annak idején nekem is volt fülzúgásom, vettem rá Otipax fülcseppet, attól elmúlt. Viszont egy kardiológiai kivizsgálás jó lenne, nincs e ritmuszavarod, de szerintem inkább a sok stressz okozza ezeket, tapasztalat. Jobbulást!

2020. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a baj, hogy már 1,5 hónapja fülkürthurutom van és lehet a dobhártyámmal is van valami. Már megőrjítenek ezek a tüneteggyüttesek, a stressz pedig egyiken sem segít.
2020. dec. 5. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Fül:

Semmi folyadék nem érheti a fület, a gyulladáscsökkentö sem. Mert 2 napig jó lesz..de azutan megfordul..nekem pont ez volt tul vagyok rajta. Szerencsere jo dokit fogtam ki... Novorin orrcsepp. + E mellé orrfujás. De még jobb ha befogod az orrod es a szádból sem engedsz ki levegöt.. és e közben próbálsz levegöt préselni a füledbe a fülkürtön keresztül. Ezt csinald óránkent kb 3-4 szer. Hatásosabb barminél!!

A vernyomasra mást ajanlok, szinten szedtem es bevált: HC80 kapszula. Ebbe 80-90 asványi anyag van amire mindre szüksége van a szervezetnek..Etellel ezt mar nem tudod bevinni, semmivel sem tudod bevinni!! Ez oedig szerves hatóanyagtartalmú Ha ezt megkapja akkor a vernyomasod azonnal beáll!! 1 het múlva!!.. de van benne cordyceps is az egy kinai gomba amitöl a ver oxigenszintje megemelkedik, söt a szellemi teljesítökepességed is javul e miatt. Még van benne majregenáló gyógynöveny is. Egy doboz 120 db es neked 1-2 hónapig eleg attól függöen hogy milyen dózisban felel meg neked. Ez mindenre megoldást talál neked. Fejfájás, fülzúgas, pulzus, tanulas, teljesitö kepesség. Üzenetben elküldöm hogy juthatsz hozzá..

2020. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!