Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedett valamelyikőtök flector...

Szedett valamelyikőtök flectort a terhesség második trimeszterében? Volt valami probléma belőle?

Figyelt kérdés

Tudom hogy tilos, és nagyon veszélyes szedni alapból, de iszonyatos fájdalmaim vannak, porckorongsérv miatt, éjjel nappal pihenésre sem szűnő bal láb és keresztcsontfàjdalom... a czeizel intézetet felkerestem ők azt mondták hogy non szteroid gyulladásgátlòt 5-7 napig lehet szedni ha a szakorvos indokoltnak látja, beszéltem a reumatológussal aki azt mondta hogy a második trimeszterben nem lessz gond belőle, a nőgyógyászom is tud róla mondta hogy szedhetem 5-6 napig.

Kérdésem az hogy valamelyikőtök használta így a flectort terhesség alatt? Mit tapasztaltatok?



2022. jún. 29. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk voltál orvosnál. Ők elmondták, mi a helyzet. Miért a gyakori népét kell megkérdezni?
2022. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én egy szem fajdalom csillapitot nem merek be venni mikor szétrobban a fejem a fogfájástol! Nemhogy felctort ?!

Szerintem ha fáj valamid max paracetamol tartalmu gyogyszert vegyél be és aztis csak indokolt esetbe! Keress fel inkb orvost a problémádra .

2022. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már 3 reumatólogusnàl és egy neurológusnàl is jártam . Azt szerettem volna tudni valakinek van e tapasztalata.
2022. jún. 30. 12:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül 7 napig szedtem a flectort, hatott is enyhébb lett tőle a fajdalom, viszont mikor abba hagytam úgyan úgy fájt tovább sajnos. A kisfiamnak hála Istennek nem lett baja tőle. A torna hozott jelentősebb enyhülést. A terhesség végén kiderült hogy porckorongsérv,ami a 34. Hétben kiszakadt. Nem kívánom senkinek hogy ezt át élje, föleg nem terhesség alatt.

Szóval nekem ez volt a tapasztalatom. Ettől függetlenül én sem szívesen szedek be semmilyen gyógyszert. De van az a fájdalom ami már nem tolerálható.

2023. jan. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!