Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bartholin ciszta ellen valami...

Bartholin ciszta ellen valami kenőcs?

Figyelt kérdés

Mivel tudom megelőzni, hogy ne legyen tályog belőle?

Múlt héten voltam nő dokinal, semmi bajom nem volt.

Mára kijött lent egy pattanas szerű dudor. Félek h begyulladt a mirigy. 2 éve volt ilyen. Akkor muteti úton kitisztítottak.

1 honapja volt pattanás a kisajkamon bal oldalt, bedurrant az egész kisajkam. Ki nyomta a doki. 2 hetre rá a bal oldali Nagyajkam duzzadt be ödémás lett a biciklizéstől állítólag.

Na most meg a mirigy felé érzem lent.

Valakinek ötlet?? Nem akarok orvoshoz menni elegem van.

Le fogom műtétni a vaginámat.

Nő doki múlt héten azt mondta, hogy menjek bőrgyógyászatra.

Senki nem adott rá konkret választ, hogy mitől vannak ezek.

Segítene valaki??



2022. jún. 30. 09:11
 1/4 A kérdező kommentje:

A kisajkamon mikor volt április vegen akkor kaptam rá antibiotikumot, tetrán kenőcs.

Utána 2 hetre rá majusba ödémás lett a nagyajkam. Hatalmasra duzzadt. Kaptam rá lidocain kenocsot.

Most ott tartok., h megint bal oldalt de lent a mirigy felé duzzadt be. Félek, h begyullad nagyon. Be kentem tetránnal.

Nincs hüvely folyasom, nem. Budos, nem viszket lent semmi..

Akkor mi a franctol van mindig valami? :'(

Voltam baba tervezés miatt március a vizsgálaton. Kértek STD szűrést. Semmi nemi betegségem nincs. Minden negatív. 9 éve élek párkapcsolatban.

2022. jún. 30. 09:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a végleges megoldás pedig sajnos a műtét lesz. Viszont addig kenheted esetleg antibiotikumos krémmel, patikában lehet kapni Gentamicin-Wagner a kenőcs neve, vény nélkül kapható.
2022. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell műteni. Betadine kenoccsel megprobalkozom 😫😫
2022. jún. 30. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Megkellett műteni? Ha igen, akkor ez hogyan zajlik pontosan? Meddig kell bent maradnod?
2023. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!