Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat mellkasi fájdalmat,...

Mi okozhat mellkasi fájdalmat, és nehézlégzést? 18/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan nehéznek érzem a mellkasom, mintha egy súly lenne rajta, sokszor éget is, illetve oldalt a bordáimnál néha fáj. Emellett egész nap sóhajtozok, légszomjom van. Nem tudom van-e hozzá köze de az elmúlt hónapban 4x fordult elő hogy semmilyen komoly fizikai tevékenységet nem végeztem, és mégis a szívemnél elkezdett szúrni, nem sokáig csak 1-2 percre, 2x társult mellé émelygés is. Mi lehet ez? Van okom aggódni?

2022. jún. 30. 12:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
De neked mik voltak a tüneteid hármas? És ezek állandó jelleggel fent álltak? Nekem időszakos, ha valami nagyon leköt jó, ha figyelek rá akkor gatya folyamat, de nekem ez a sóhajtozás van
jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"de nekem ez a sóhajtozás van" nem a hármas vagyok, de mentőtiszt, ezalatt mit értesz amúgy? akkor fáj, amikor levegőt veszel?
jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves mentőtiszt! Ez bonyolult, 7 éve kezdődött, azt éreztem h mély levegőket kell vennem, meg ásitoznom kellett, viszont sokszor ezek nem voltak kielégítőek, kellemetlen dolog volt, akkoriban kivizsgálttatam magamat mindenre, minden negatív lett, tehat igy eltem az eletem mert nem valtozott. Aztan baratnok jottek mentek/ hol jelen volt a dolog hol nem, most az elmult egy evben mar semmi bajom nem volt, nem is akartam erre gondolni, nehogy visszajojjon, aztan egy ket hete ujra kezdodott, alvasnal nem erzem, meg ha pl ettem akkor nem annyira jelenlevő a dolog, de a mellkasi nyomást azt erzem neha, meg ezt a keztetest h mely levegot kell vennem😄 csak fura h nem volt semmi bajom az elmult idoben aztan tessek, most megint elojott
jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!