Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Glutén bontó enzim használ?

Glutén bontó enzim használ?

Figyelt kérdés

Gluténérzékeny vagyok, és láttam, hogy lehet kapni ilyen kapszulát? Valaki próbált hasonlót, használ , ha véletlen gluténos ételt eszem?


[link]



2022. júl. 4. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"glutén tartalmú ételek elfogyasztása esetén jelentősen (akár 85%-os mértékben) csökkenti azt a glutén mennyiséget, mely eljut a vékonybélig."


Ezt írja. Nos a feleségem, ha egy morzsányit enne is kidől...Szóval a 85% nála pl semmit nem érne. És oda van írva hogy AKÁR

2022. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő ennyire súlyosan? Neki egyből az elfogyasztása után jelentkeznek a tünetek?


Neki milyen tünetei vannak?

2022. júl. 4. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, cöliákiás.

kb 3 perc és elkezd fájni minden izülete, gyomra, kiütés a karján, emésztés leál, migrén stb. Szóval kb minden, de már évek óta nem gond mert a konyhánkba minden gluténmentes és nem eszik sehol máshol, vendégségbe sem.

2022. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ha esetleg kipróbálnád, tudnál írni tapasztalatot?

Én is gluténérzékeny vagyok, de nem mertem még kipróbálni.

2023. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazából én se mertem ki próbálni azóta se :/.

2023. márc. 2. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!