Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok ennyire álmos és...

Mitől vagyok ennyire álmos és tudok ennyit aludni?

Figyelt kérdés
Reggel 6 körül aludtam el kb , ébresztőre ébredtem 14 30 de nem keltem fel csak 17 15 kor , mert valahogy még kívántam az alvást de már nem tudtam , az hozzá kell tegyem hogy átfordúltak a napjaim éjjel fenn vagyok nappal alszom 2- nél előbb sose kelek fel v ritkán , ez nagyon erős szorongás miatt van , általában hajnali négykörűl van az hogy "megpróbálok" elaludni de van amikor mostanában csak 9 körül sikerűl vagyis van h 5 órát fészkelődök stb , ma hajnalban volt az első hogy viszonylag könnyen elaludtam, megmértem a vérnyomásom 113/71 p52

2022. júl. 13. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el alvas elott egy orat futni. Nem fogsz szorongani es konnyebben elalszol.


Amugy meg persze hogy almos vagy es alszol amikor VEGRE alkalmad van ra mivelhogy összevissza alszol es nincs meg egy fix alvasminta.

Az emberi test es elme akkor mükodik a legjobban ha van egy fix es betartott alvasritmus.

2022. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!