Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális , vagy orvoshoz...

Ez normális , vagy orvoshoz kellene menjek ?

Figyelt kérdés

Ma nagyonvsokat alúdtam és mégcmindig kissé álmos voltam és ezért vérnyomást mértem direkt fekvő helyzetben , 118/76 p47 és 110/71 p49 a pukzus aggaszt elenőriztem pulseoxical azon 1-2 mpre 48 volt az alja ágyban fekve.

Élég sokat idegeskedtem mostanában. A pulzusom gyakran alacsonyabb , kardiológus szerint egészséges vagyok , semmit nem sportolok és van rajtam súlyfelesleg.



2022. júl. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pulzusod és a vérnyomásod normális, az idegeskedés, a nappali alvás, a súlyfelesleg nem. A sport hiánya sem feltétlenül gond, ha egyébként pl. a munkád miatt rendszeresen mozogsz.
2022. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hipochonder. Mért idegeskedsz?
2022. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hipochondria befigyel?
2022. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, 150-edszer is feltetted ezt a kérdést.
2022. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Elkepesztő, hogy szinte naponta kiírja...
2022. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még egy laborvizsgálatot kérhetsz, ha eddig nem volt (vér+vizelet).


Ha ott sincs semmi kóros elváltozás, akkor lehet, hogy valamivel lekéne kötnöd magadat, hogy ne az egészségeddel foglalkozz. Fontos az egészség, szó se róla, azért valahol mindenki szeretne sokáig élni, de ez az állandó görcsölés pont, hogy ellentétes a céljaiddal. A stressz hosszú távon leépít.


Munkahelyed van-e?

2022. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

" A stressz hosszú távon leépít."


Pontosan! Plusz a placebo elv mentén még fokozza is a tüneteket.

2022. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!