Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat egész napos fura...

Okozhat egész napos fura mellkasi érzést a szorongás?

Figyelt kérdés
Több hónapja egészen furcsa mellkasi nyomást érzek a mellkasomban, ami erősebben jelentkezik, ha mondjuk boltba, plázába megyek, viszont kevésbé jelentkezik, ha sportolok, kint vagyok. Valaki tapasztalt már hasonlót? 22/L

2022. júl. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztaltam. Nekem főleg esténként , pulzusod milyen , vagy szívdibogás érzés nincs ?
2022. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én párszor hiperventillaltam a szorongastol. A mellkasi fájdalom is lehet szorongás/pánik miatt.
2022. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pulzusom normális, olyan 70 körüli, a vérnyomásom is okés. Még decemberben EKG-t is csinálhattam, és az is rendben volt. Emellett a labor eredményem is tökéletes. Szóval nem értem, mitől lehet ez az érzés…
2022. júl. 20. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a szorongastol :( egészen addig tud fokozódni, hogy azt hiszed szivrohamod van (ami fiatalon, tökéletes EKG-val nem túl valószínű)
2022. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szorongástól van biztosan, ha az EKG-d normális. Egyébként nekem szorongásnál 80-90 körüli a pulzusom sajnos.

16/l

2022. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!