Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van mellkasi fájdalmam...

Akyboth8 kérdése:

Mitől van mellkasi fájdalmam lassan fél éve és még meddig fog tartani? F/20

Figyelt kérdés
Az egész nyár elején kezdődött, szesszióban utolsó vizsgám után volt, természetesen azelőtt idegileg kicsináltak 2 hétig, egy enyhe fájdalommal kezdődött, majd egész este nagyon-nagyon rosszul éreztem magam, enyhe hányinger, a többit nehéz leírni, hogy milyen volt, valószínüleg valami a vérnyomásommal, doki alátámasztotta, hogy stressztől, ezekután pár hétig levertséget és mellkasi fájdalmat éreztem, majd megmaradt csak a mellkasi fájdalom, úgy 4 hónapig, ezalatt 2 kardiológusnál is megfordultam, nem találtak semmi gondot, pszichológushoz is jártam, mivel a fájdalom miatt szorongtam meg pánikoltam, nagyon féltem, hogy valami komoly gond van velem. Ez volt egész nyáron, most már mentálisan összeszedtem magamat, megtanultam többnyire kezelni a szorongást és már nem pánikolok, viszont enyhe fájdalom még mindig néha előjön, max 1-2 nap kieséssel. Így visszatekintve belátom, hogy stressztől volt, viszont most már nagyon minimálisan stresszelek 2 hónapja és még mindig nem múlt el. Sokan vagytok/voltatok ilyen gonddal? Mik a tapasztalataitok? Mennyi idő után múlt el illetve mióta tart? Mik segítettek?

2020. okt. 31. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Reflux? Az is kialakulhat nagy stressz hatására és gyakran okoz mellkasi fájdalmat is.
2020. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy reflux lenne, igaz, hogy most néztem meg gyorsan a neten a tüneteket, de egyiksem jellemző rám. Azért köszönöm a választ.
2020. okt. 31. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig jelentkezik minden tünete.. nekem pl. csak légúti tüneteim vannak, soha az életben nem égett a gyomrom. "Atípusos" refluxnak nevezik az ilyet
2020. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal a reflux ugrott be. Ugyanaz van nálam, mint a 3-asnak, szinte csak légúti tüneteket okozott. Úgy fulladtam, hogy 3-szor jártam meg a tüdőgondozót. És mellkasszorítást is okozhat, sőt, meggyőződésem, hogy amikor a szívembe belecsap a villám, az is a refluxtól van. (Gyomorszáj a szívideg közelében van és áthúz a fájdalom.)
2020. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom volt széjjel tavasszal 2-3 hónapig mert saját magam idegeltem, hiába lett egyre rosszabb (berosszultam reggel stb.). Túllendültem az időszakon, de a gyomrom néha még nem az igazi, helyesen fogalmazva “a tavaszi néha még visszaköszön”.
2020. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van/volt. Még mindig tart. Mondd, neked nem szokott ilyen zsibbadó érzés lenni a szívednél? Mi vált be neked hogy így rendbe szedted magad?
2021. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!