Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van? Ha igen, el...

Aranyerem van? Ha igen, el fog múlni rendesen?

Figyelt kérdés

Pár napja wc-zés után véres a wc papír, e miatt eléggé elkezdtem parázni. A székletem teljesen megfelelő nagyságú és állagú, naponta egyszer megyek mindig. Kb pont egy hete gyógyultam meg egy hasmenéses betegségből, ahol naponta vagy 6x nagyon erős hasmenésem volt. Úgy hallottam ez is okozhatja, ezért aranyérre kezdtem el gyanakodni.

Valamint ma mosakodás közben kitapintottam az ujjammal valamit ami eddig nem volt ott a végbélnyílásnál. Nem csomó, inkább mintha megnagyobbodott volna ott a bőr és egy kicsit lóg is.

100% hogy aranyerem van? Valamint mi történik ha igen? Elmegyek az orvoshoz aki ránéz, felír valami kúpot és elmúlik? Vagy nem is feltétlen kell vele orvoshoz fordulni, hanem vény nélküli gyógyszerekkel is el lehet tüntetni?



2022. júl. 23. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasmenéstől is kijöhet az aranyér, vegyél kenőcsöt és kúpot is, van rá többféle, nekem Proktis-M segített, de ha 1-2 hét után nem múlik, akkor menj orvoshoz. Nálunk sebészetre kell menni vele, ott ujjal vizsgáltak meg és felírtak rá kenőcsöt, ami gyorsan rendbe hozta.
2022. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!