Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen nemi betegséget kaphatt...

Milyen nemi betegséget kaphattam el? (Hőemelkedéssel is jár, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rettentően gyűlölöm magam és ha bebizonyosodik hogy akár a HIV-et elkaptam, de adja Úr Isten tovább is adtam, nem tudom mit csinálok, de így nem fogok tudni élni.


2022.07.17-én egy prostituálttal voltam, védekeztem, de sajnos az orális szexnél nem, amelyet viszonoztam is. A lábamon volt sérülés, illetve valószínűleg a péniszemen is lehetett kisebb sérülés, mert nem sokkal előtte borotválkoztam.


Már MÁSNAP égő érzést éreztem a péniszemnél, mind pisiléskor, mind alaphelyzetben is. Ehhez társult váladékozás, de az valamivel később, 1-2 nap múlva. Nagyon megijedtem, próbáltam urulógushoz időpontot kérni. Telefonban azt mondta az orvos, hogy következő héten megvizsgálna, de ne gondoljak egyből a legrosszabbra, gombás fertőzés lehet ami gyakori, illetve természetes is lehet, mert új kapcsolat során a természetes rendszer odalent megbomolhat. (ez volt a lényege) Ekkor még a váladékot nem tapasztaltam.


Utána pár napra rá sikerült egy másikhoz elmenni, aki nem látott semmilyen elváltozást, nézett vizelet mintát is de gennyet nem talált benne. STD szűrést javasolt és egy vény nélkül kapható gyógyszert. Ez volt csütörtökön.


Aztán most szombaton olyan érzésem volt, hogy bármennyit megtudnék inni. Ekkor nagyon megijedtem, újból rákerestem a neten. Ez is egy immunrendszeri gyengeséget jelez. Emellett ment a hasam, de mikor ideges vagyok, akkor alapesetben is szokott menni.


Rendkívül félek! Igaz, hogy ha elkaptam a HIV-et, akkor 48 órát követően válok fertőzővé? Sajnos 18-án csókolóztam egy lánnyal(a bűntudatot le se tudom írni) és történt nyálcsere. Azt olvastam a HIV-ről, hogy a nyálban elhanyagolható módon van bent, inkább vér, ondó és anyatej / hüvelyi váladékkal lehet elkapni.


Ezek után nem történt köztünk nyálcsere ilyen direkt formában, mikor cigiztem akkor volt hogy az enyémből szívott vagy véletlen a poharamból ivott. (munkatársak is vagyunk) Rettegek, hogy megfertőződött.


Tudni kell, hogy egy szakításon vagyok túl és effektíve már az aktus előtti két napban is alig ettem, napi 200-300 kalóriánál többet. Létezhet, hogy egy kisebb rizikóval járó vírusos megbetegedést kaptam, ami idézte ezeket?


Illetve szombaton mintha úgy éreztem volna hogy a nyakam bal oldalán lévő nyirokcsomó érzékenyebb, nem tapintható, elváltozást nem látni. DE ez is olyan dolog, hogy amint rágondolok, egyből fájdalmat érzek, már-már bemesélem magamnak, régen is mikor az iskolában akár a látásról volt szó, fájt a szemem óra közben. Tehát valamennyire befolyásol is az amit olvasok.


Most szombat reggelre hőemelkedésem lett, 36.8-37.3 közötti, de szó szerint remegek az ágyban az idegességtől és a bűntudattól, itt sem tudom biztosra mondani hogy a vélt betegség miatt van. (?)


Mit tegyek? Létezhet, hogy már másnap jelentkezett a HIV? Azt olvasom mindenhol, hogy 2-6 hetes időszakban kezdenek el előjönni (ha) a tünetek és hogy az első 48 óra után válik fertőzővé a fél, de akkor nagyon.


Szájpenészem is van ahogy láttam a tükörben. Ilyen régebben is volt, de most egészen biztos vagyok benne hogy ehhez van köze.


A lánynak a csókolózásunk követő harmadik napon pattanás szerűség jött ki a száján. Persze az is lehet hogy egyszerű pattanás. Illetve megfázás szerű tüneteket észlelt, semmi komolyat de ez is pánikba hoz.


Mit gondoltok? Valószínűbb hogy akár több "kisebb" fertőzés állhat a háttérben amit akkor kaptam amikor alapból le volt gyengülve az immunrendszerem és ezért jöttek így elő a tünetek, vagy egy komoly betegséget kaphattam el aminél a szokásosnál hamarabb jelentkeztek?


Illetve az egyik barátommal találkoztam kedden vagy szerdán (2-3 nappal a szörnyű döntésem után) és tegnap mondta hogy ő is megfázásos tüneteket észlelt. Létezhet, hogy elkapott tőlem valamit? Ő kapcsolatba került a lánnyal is(testvérek) így az sem kizárható hogyha ő - NE ADJ ÚR ISTEN -elkapta, akkor tovább adta. De itt is olyan rövid időkről beszélünk(1-2 nap stb) hogy nem tudom mit gondoljak.


Minél többet olvasok utána annál több dolgot látok bele, talán olyanba is ami nem valószínű. ELmegyek hétfőn hiv egyesülethez, de STD tesztet csak a 4 hét után érdemes csináltatni az olvastam.


De ha ennyi minden jelentkezne miatta, akkor már most is kimutatná szerintetek?


Rettegek és remegek az idegességtől. Nem tudnék együtt élni a gondolattal hogy átadtam



#vizelet #nemi betegség #aggodalom #fertőződés #nemi betegség láz #HIV jelek
2022. júl. 24. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szexnel mindig van mikroserules peniszen es nuniban, ezert jo a gumi, attol ved.

Amugy tul hosszu, nem olvastam el. Prostit minek nyalsz ki? Fuj. Meg a mellett nyalogatni sem erdemes, 10 perce/1 napja vki mas verte koze...

2022. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ide vezet a promiszkuitás.
2022. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túl hosszú és egyértelműen hipochonder vagy, nem kicsit.


Nyugodj meg!


Várj néhány napot!


Ne olvasgass betegségekről és ne vizsgáld magadat!


Nyugiiiiiii!!!!!

2022. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ja és a HIV tünetei kb. 2 hónap múlva jelentkeznek és akkortól tudják kimutatni DE szinte kizárt hogy azt szereztél volna!


99,9% hogy NEM HIV

2022. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! De ha a lány száján az valóban herpesz, akkor az a HIV tünete nem? Vagy mástól is lehet, amely nem ennyire komoly betegség?
2022. júl. 24. 10:31
 6/25 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot! Bűntudat -> hipochondria.
2022. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem tettem még hozzá, hogy ez idő alatt (múlt csütörtöktől kezdve vittem be kevés kalóriát és alig ettem de szombat 22-kor volt a felelőtlenség..) kb 4 kilót fogytam.
2022. júl. 24. 10:38
 8/25 anonim ***** válasza:
Azért fogytál mert nem ettél. Nyugodj meg!
2022. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért 2 hónap mert így működik a HIV. Röviden és érthetően.


Felejtsd el ezt a HIV dolgot!


És SOHA TÖBBÉ szádra NE vegyél sem prostit sem "könnyűvérű" csajokat!

2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek megy kurvázni, aki nem birja?
2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!