Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért történik? Van még...

Ez miért történik? Van még valakivel ez a dolog így?

Figyelt kérdés
Ha sokáig fent maradok, akár egy buliban, vagy csak szimplán otthon, semmi alkohollal, másnap egész nap beteg vagyok, fáj a fejem és hányingerem van, nem birok fent lenni. Ez mitől lehet? Ennyire nem bírom a fentlétet, az éjszakázást, vagy lehet komolyabb oka is?

2022. júl. 24. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy? No vagy ferfi? Milyen alkoholt iszol? Tolsz mast is? Valami drogot? Szedsz valami gyogyszert? Ezek ismereteben tobbet tudunk mondani.
2022. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves nő vagyok, mint mondtam, semmi alkohol, se buliban, semikor, mivel egyszer nagyon beteg voltam tőle tini koromban és megundorodtam. Drogozni természetesen nem drogozok, még csak azt kéne. A bulikat pedig nem olyan bulikra értem, hogy diszkó minden nap, meg ilyenek, hanem néha 1-1 szülinap, vagy egyéb ünnepségek amik elnyúlnak az éjszakába. Vagy csak ha szimplán egy nap fentmaradok éjfélig-1-ig.
2022. júl. 25. 15:26
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
A szerbek regenerálódása éjszaka, alvás alatt zajlik le. Ha nem alszol, nyilvánvalóan nem fog végbemenni, és pl egy pajzsmirigy diszfunkció jelentős deprimáltságot tud okozni.
2022. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszeruen NEM valo neked az ejszakazas! Pihenned kell! Igy tiltakozik a szervezeted! Fogad el! Nem vagy barpincer vagy ejszakai muszakos, s igy nem is ajanlott! Ha neha megis ejszakazol ra kell tudnod, hogy igy reagal a szervezeted! Kell a pihenes a regeneralodashoz!
2022. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!