Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hasam jobb alsó része...

A hasam jobb alsó része hónapok óta fáj. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Voltam ultrahangon (nőgyógyászati és hasi) és laborvizsgálaton kb 1,5-2 hónapja. Az értékek tökéletesek voltak és az ultrahangon is egyedül csak zsírmájat találtak. Azóta sem múlt el, sőt már sokkal jobban fáj, van hogy az ágyból nem tudok felkelni, sőt tüsszentéskor is előjön. Lázas nem vagyok és nem is hánytam. Aki tapasztalt már ilyet, segítsen.

Nő vagyok, 31 éves.


2022. júl. 27. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el gasztroenterológiára.
2022. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológus. Ha ott is minden negatív, akkor meg saját magad. Vagyis pszichológiai probléma. A stressz. Képes vagy olyan fájdalmakat érezni, amitől fel sem tudsz kelni, de egyébként fizikailaig nincs bajod.
2022. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tükrözést nem bírnám ki, az az egyetlen amire nem vállalkozok. Akkor inkább nem is fáj.
2022. júl. 27. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzel semmit. Altatnak.
2022. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kérni bódításban is.

De egyébként nem azzal kezdenek, az a sor végére marad ha a többi vizsgálat nem hoz eredményt.

2022. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát mentőtisztként hogyha ott tapintjuk akkor vesebajra gyanakszunk. vesekő esetleg
2022. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!