Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés lenne??

Végbélrepedés lenne??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 héttel ezelőtt császárral szültem. (Anyatejes a kisbabám, szoptatok.) Nem tudom köze lehet e hozzá, de hátha fontos 🤷‍♀️

2 hete borzasztó fájdalmasan sikerül vécéznem. A székletemnek az eleje kemény, aztán normál állagú, viszont szinte meg kell "szülnöm" hogy kijöjjön. Vér is van rajta. Nagyon éles fájdalom amit belülről érzek.

Ahogy neten olvasgattam talán végbélrepedésem lehet vagy talán aranyér?

Nem érzek semmi csomót, se görcsöt se kívül, se belül.

Éles fájdalom belülről mintha szétrepednék belülről székelés közben.. Nagyon nagyon fáj.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám ezt kezelni és hogy ha mégis orvoshoz eltudnék jutni pici baba mellett.. Akkor kihez kell fordulnom?



2022. júl. 31. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Rthetetlen. Szerinted, aki belefut a kérdésedbe, kvázi egy eladó, targoncakezelő, kozmetikus, metro ellenőr, őrző-védő, stb. többet tud, mint egy szakorvos? Tessék sürgősen felhívni a családorvosodat, beutalót kérni a belgyógyászatra, kivizsgáltatni magad.

Addig is figyelj az étkezésedre, szedjél Tamarin lekvárt ( óvatosan), ami lágyítja a székletedet. A Tamarin nem gyógyszer, növényi alapú. Tehát a babádra nem veszélyes. Van csecsemőknek való is.

2022. júl. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Proktológus, ott megnéznek, és megmondják, mi a helyzet.
2022. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Proktologus, és igény ez valszeg fissura ani

Késszúrás-szeru fajdalomkent írják le mindig a paciensek, ezért a klinikumban is ez a vezető tünet. Ülni tudsz rendesen? Mert az még panasz szokott lenni.

2022. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!