Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akit végbélrepe...

Van itt olyan, akit végbélrepedéssel (fissura) műtöttek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál és mondta, hogy műtétre lesz szükség, ez magától már nem fog meggyógyulni. Erről szeretnék minél többet tudni. Műtét menete, gyógyulási idő, stb.

2022. jún. 17. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked milyen hogy magától nem gyógyul meg? Nekem is van június elején voltam orvosnál, kaptam kúpot, azt mondta figyeljek az étkezésre, lágy széklet. Azóta nem volt problémám, de a héten újra jött a vér nagy wc után, valószínűleg egy keményebb széklet miatt. Teljesen elkeseredetem.. Az hittem már vége..
2022. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól függ, mióta van meg. Sokáig halogattad az orvoshoz menést és régóta vannak tüneteid, vagy hamar mentél. Ha friss a dolog, akkor esélyes, hogy meggyógyul, ha régi, akkor nem.

Az enyém már nagyon régi, mert van egy sipolyom is még régebb óta és nem tudtam, hogy az váladékozik, vagy más. Aztán dokinál derült ki a repedés. Egy kenőcsöt kaptam, amiről kiderült, semmit nem ért. Aztán egy másik doki felírt egy másik kenőcsöt, ami jó lehetett volna, ha azt kapom először, de ennyi idő után már nem volt értelme. Most egy harmadik doki foglalkozik velem, aki végre lelkiismeretesebb az előzőeknél. Augusztusban lesz a műtétem. Egyébként kb 2,5-3 éve van a repedés.

2022. júl. 16. 06:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár hónap (kb 4) után mentem el az orvoshoz. Lehet vissza kéne mennem, most úgy újra megjelent a vér. Bár félek most meg jönne a tükrözés. Jó lenne elmúlna végre. Doki szerint nagyobb repedésem van, lehet azért gyógyul nehezen.
2022. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tükröznének, az szerintem akkor kell, ha beljebb akar látni. És azt gondolom, már meg kellett volna gyógyuljon ennyi idő alatt. Szerintem menj vissza a dokihoz.
2022. júl. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!