Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hánytatok már nyilvánosan?...

Hánytatok már nyilvánosan? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Könnyen el tudtátok felejteni? Körülötted lévők hogy reagáltak?

2020. okt. 27. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy történt?"


Egy fesztiválon felöntöttem a garatra. Nem vagyok rá büszke, de most mit csináljak.


"Könnyen el tudtátok felejteni?"


Igazából nem is emlékszem rá, csak a barátaim mesélték.


"Körülötted lévők hogy reagáltak?"


Nem tudom.

2020. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazafelé leszállva a buszról végighánytam az összes fa tövét. Mivel eléggé be voltam rúgva nem különösebben érdekelt ki mit gondol. Arról sincs fogalmam ki látta és hogy reagált. Örültem, hogy hazajutottam. Persze utólag nem vagyok rá büszke. :) de fiatalság bolondság. De volt ennél rosszabb is mikkor egy szórakozóhelyen sikerült a klotyóban magatetetlenre hányi magam úgy hogy ölben vittek el. Reggel meg azt sem tudtam hol ébredtem. Ezt kétszer is eljátszottam. Utólag röhögök rajta főleg mikor a wcbe lógó fejemet egyszercsak kiemelte a barátnőm mert neki is hányni kellett. :D Megnyugtatásul normális több diplomával rendelkező józanéltű felnőtt lettem. :D
2020. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer egy kocsmában hánytam az asztalnál ülve. Nagy szerencsém volt, mert az egyik sorstárs egy pillanattal hamarabb kezdett el hangosan, feltűnően, ordítva hányni. Így mindenki őt nézte, észre sem vették, hogy én is hányok szép csendben.

Azóta én is normális(?) családapa lettem, nem is emlékszem, hogy mikor ittam utoljára alkoholt.

2020. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mikor beteg voltam nagyon régen (10évesen kb) orvosi rendelőben vàrtam, hogy behívjanak. Kinyitották az ajtót , felálltam és abban a pillanatban beokádtam a doki elé. Hogy mit szóltak? Felmosta az aszisztens a drnő meg vmi olyat mondott, hogy na meg sem kérdezem, hogy mi a panaszod..:D
2020. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerencsére most a maszk miatt kulturáltan megoldható, akár az utcán is, észre sem veszik.
2020. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért sz kifolyna. :/ fuuuj.
2020. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok. egyebként az osztálytársam hányása hagyott bennem nagyon mély nyomot aki az óra közepén telibehányta a padot. Azt nem tudtam elfeljteni pedig már 20 éve volt és meg is undorodtam a sráctól. Pedig szegény beteg volt, szóval nem "viccből" csinálta. A saját ügyeim feledésbe merültek, vagy nevetgélék rajtuk a távolból. De a másnap az soha többet nem hiányzik. :)
2020. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de gyerekkoromban a táborba menő buszon az ölembe hányt a mellettem ülő lány. Na az nagyon kemény volt. 😝
2020. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos ismerkedni akart.
2020. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Én is lány vagyok és 8 évesek voltunk úgyhogy nagyon nem.
2020. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!