Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja kis hőemelkedés és...

3 napja kis hőemelkedés és láz, semmi egyéb tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


3 napja kb hébe-hóba lázas/hőemelkedéses vagyok. Csütörtökön kezdődött délután, akkor ettem 1 szem algopirint, megoldotta, másnap reggel nem volt. Majd délelőtt visszajött, délutánra lement, estére megint. Ott ettem még egy szem algopirint. Mára már egész délelőtt semmi se volt, 3-4 óra körül kezdett emelkedni megint, és most ugyan úgy stagnál 37.5-38.1 között mint előző napokban. Ma még nem ettem semmit rá, majd lefekvés előtt talán.


Ezen kívül semmilyen más panaszom nincs, lényegében ha nem mérem meg, nem érzem, hogy "melegebb vagyok" fel se tűnik nagyon, nem köhögök, nem tüsszögök, nem fáj semmim, nem vagyok kába, se fáradt, se gyenge. Semmi.


Covid tesztet csináltam itthon, az negatív.


Ha hétfőig nem szűnik azért elnézek a háziorvoshoz, de bárkinek bármi ötlete, hogy mi lehet?


Gyerekkorom óta vannak ilyen "egy napos" lázaim, de az olyan, hogy 1. nap felmegy 39 fölé, másnapra semmi. Ez pedig már 3. napja közepes.



2022. aug. 6. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron különösen jellemzők a rövid ideig tartó, lázzal, hőemelkedéssel járó vírusfertőzések.
2022. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!