Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gondolnál koronavírusra, ha...

Gondolnál koronavírusra, ha pár napja hőemelkedésed van és fáj a nyakad, tarkód, de ezen kívül semmi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfázva. Kicsit fura.

2020. okt. 11. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kullancsencephalitisre gondolnék, mert erdőben jártam a múlt hétvégén. A koronavírusnak annyira szerteágazóak a tünetei, hogy akár az is lehet, de messze nem tipikus, amit leírtál. De ugye most elővigyázatosságból hőemelkedéssel is otthon illik maradni.
2020. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, gondolnek.
2020. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van akinél csak fejfájás a volt a tünet, bár ha a nyakad is fáj, akkor ettől is lehet fejfájásod. Nem nézel sokat lefelé?
2020. okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés, fejfájás is lehet tünet.
2020. okt. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ezer más nyavalya is van, miért lenne pont koronavírus.
2020. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A nyakam, tarkóm a hőemelkedéstől fáj, ez biztos.

Viszont nem tudom, mitől van hőemelkedésem.

Nőgyógyászati oka is lehet, szerintem kiújult a funkcionális cisztám, mert deréktájon érzem a nyomást, csak azért nem biztos, mert ciklusfüggően gyakran van ilyen, ami aztán egy hét alatt elmúlik, de már legalább 15 éve nem okozott nálam hőemelkedést. (Korábban gyakran.) Viszont az is régen volt, hogy ennyire fájt volna a ciszta.

2020. okt. 12. 11:03
 7/9 anonim válasza:

Szia. Kedves kérdező orvos javaslatára kérhetsz tesztet. Ingyesen.

Aztán megkönnyebülsz hogy mi nálad a helyzet.

Sok sikert.

2020. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de mára elmúlt teljesen a nyakfájásom, így gondolom a hőemelkedésem is. (Ma nem is jutott eszembe megmérni emiatt.) Persze ha koronavírus, akkor nagy eséllyel vissza fog jönni.

Őszintén szólva nem erőltetem ezt a tesztelést, a háziorvos pl. telefonon elérhetetlen, pár hete megfáztam, akkor egyértelmű volt, hogy sima megfázás, de páran paráztak a munkahelyen (bár épp akkor szabin voltam) és meg akartam kérdezni, hogy mi a teendő sima nátha esetén, de senki nem vette fel a telefont.

2 napos hőemelkedés miatt most sem erőltetném, egyszerűen meg sem engedhetem magamnak a következő hétben, hogy beteg legyek, annyi a munka, de még most sem gondolom, hogy ennyi tünettel tesztelnének.

2020. okt. 12. 22:49
 9/9 anonim válasza:

Szia. Akkor örülök neki hogy Jobban vagy.

De sajnos ezt te is tudod hogy

Nem tudod szabalyozni a betegséget.

Most ha bele esel akkor nem tudsz Mit csinálni.

De nagyon Bízok benne hogy Csak megfázás.

További Szép Napot.

Jobbulást.

19 hós baba anyukája.

2020. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!