Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülgyulladás utáni hallásveszt...

Fülgyulladás utáni hallásvesztéssel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Elég gyakran van/volt begyulladva a fülem. Kb 2 hete középfülgyulladásom volt, Balaton víztől. Azóta már meggyógyultam, de a hallásom még mindig nem a régi, sőt kifejezetten rossz. Az orvos azt mondta hogy ez normális is hogy egy-két héten belül el kell mulnia. Nekem viszont még most sem javult.

Mit lehet tenni? Van valami módja hogy felgyorsítsam a hallásom visszatérését? Lehetséges hogy kiszakadt a dobhártyám? Ha igen meg tud gyógyulni? És az mennyi idő lenne?



2022. aug. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, rendbe fog jönni.
2022. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak azt tudom mondani, hogy ha nem a megfelelő mértékben történik a gyógyulás, azzal mindenképp érdemes az orvost felkeresni. Így látatlanból nem sokat tudunk mondani.
2022. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mikor jött helyre? Most hasonló helyzetben vagyok én is.
dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!