Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után meddig húzódhat el...

Covid után meddig húzódhat el a tratós gyengeség?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött a Covid, láz, köhögés, hasfájás. Ezek pár nap alatt elmúltak, de a mai napig egyszerűen nincs erőm semmihez. Fáj a fejem, nem tudok csinálni semmit, pár perc aktivitás után lever a víz. Előtte ez abszolút nem volt jellemző. Lehet ez még a Covid miatt, vagy más állhat a háttérben?
2022. aug. 8. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nagy valószínűséggel, a covid, napról napra jobb lesz, kitartást!


Nekem az első két hétben volt jellemző a gyengeség, lassan javult, napról napra. De ez egyénenként változó.

2022. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyénenként változó, nekem nem volt gyengeség a covid után, pedig a covid 1 hétre leterített teljesen
2022. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem így lesz, azt még kifelejtettem, hogy pajzsmirigy túlmőkédesem van már egy ideje, de ez gyógyszerekkel eddig rendben volt.
2022. aug. 8. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan igy vagyok vele en is, szerencsere a laz es a torokfajas mar elmult, de nagyon gyenge vagyok
2022. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Régen a covidot náthánák,influenzának hivták.Ma is nátha,inflzenza van,csak a 2x 3x ótottak teste már rottyon van.Ezért nem kell covid mérgeket beadatni.
2022. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, gyűlölöm a hozzád hasonló agymosott hülyéket, nincs egy darab oltásom sem, de ilyet még nem éreztem mint most és még most sem vagyok tökéletes. Ha valaki erre azt mondja inflenza, csak élje át egyszer.
2022. aug. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!