Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túladagoltam volna magam?

Túladagoltam volna magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb két hete küzdök nagyon erős már szinte elviselhetetlen fog fájással és csak a héten jutok el orvoshoz vele. Azonban az utóbbi két három napban olyan 4-6 tasak flector rapidot szedtem be illetve az az előtti napok alatt is szedegettem igaz nem ilyen sokat. Tegnap már nem vettem be mert nagyon gyenge voltam, erős hányingerem volt illetve tegnapelőtt úgy éreztem ömlik rólam a víz a szer hatása alatt. Olvastam hogy képes gyorsan ki készíteni a gyomrot és erre gyanakszok. Étvágyam sem az igazi, lehet, hogy az utóbbi hetekben beszedett poroktól van? Nagyon aggódók...Köszönöm a válaszokat előre is!

2022. aug. 9. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem hat, érdemes inkább más gyógyszert is megpróbálni - nyilván a hatóidőket betartva - túladagolás helyett. A fő gond az, hogyha így hozzászoksz, utána hatni se fog.
2022. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén nagyon távol all tőlem a gyógyszer szedés általában ha lehet tűrök de a fog fájás elviselhetetlen. Azonban miota ilyen rosszul vagyok inkább nem szedek rá semmit csak az antibiotikumot kezdtem el egy napja, hogy míg eljutok orvoshoz lemenjen a gyulladás.
2022. aug. 9. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumot csak úgy szedheted ha orvos rábólint. Nem mindig tesz jót, és ha ennyire "gyógyszerellenes" vagy, próbáld ki az Algoflex fortét, az mindenféle fájdalmat csillapít és hagyd azt a port.
2022. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!