Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek a HIV fertőzéstől...

Nagyon félek a HIV fertőzéstől...ez lehet annak a jele?

Figyelt kérdés
Tudjátok sajnos 3 éve lefeküdtem valakivel...akkori barátnőm volt, és 1x feküdtünk csak le az se tartott valami sokáig....és nem használtunk gumit...amikor vele voltam arra már nem emlékszem hogy akkor lefeküdtünk e már vagy nem, de szemölcs jött ki a kezemen...és azóta több is...és olvastam hogy vírusos szemölcsök is lehetnek a jelei a HIV-nek...olyat is hallottam hogy 1 alkalomtol még nem lehet elkapni ezt a fertőzést...meg hogy nagyon kicsi az esély hogy Magyarországon elkapja valaki....azóta nem beszélek a lánnyal nem tudom mi van vele hogy beteg e vagy se vagy mivan, de félek...tudtok erre mondani valamit?
2022. aug. 9. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni teszteltetni és kiderül. A szemölcsökre meg vagy megpróbálsz valami patikai tapaszt/kenőcsöt/fagyasztót vagy elmész a bőrgyógyásznak megmutatni.
2022. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál és lefagyasztotta
2022. aug. 9. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
De sztem ennyiből ő se tudja hogy mi okozta
2022. aug. 9. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
A szemölcs HPV és nem HIV… Egyébként nem is értem, hogy ezt miért kell leírni, de menj el tesztre, ennyi.
2022. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve lefekudtel vele.... és azóta senkivel sem voltál? Rettegsz a HIV-tol.? Én a helyedben egy pszichológust keresnek fel.
2022. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz 1 éve hipochondriaval és pánikbetegséggel
2022. aug. 10. 07:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj de nem azért nem feküdtem le senkivel 3 éve mert ettől rettegtem félre ne értsétek...az egy durva időszakom volt és annak de kellett volna megtörténnie...most együtt vagyok valakivel de esküvőig várni szeretnék
2022. aug. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!