Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez napszúrástól vagy valami...

Ez napszúrástól vagy valami fertőzéstől lehetett inkább 3 éve nyáron?

Figyelt kérdés

Horvátországban nyaraltam, véget ért egy strandolós nap (egész nap meleg, napos idő volt, több órát a strandon voltam), este nem éreztem semmi különöset, vacsoráztam, lefeküdtem aludni. Majd éjjel 1 körül nagyon kellemetlen hasi érzésekre keltem fel, elmentem wc-re, és két hullámban kihánytam az egész vacsorát. Majd utána mindent kihánytam, még egy pohár teát is. A következő napon csak kevés vizet ittam néha-néha, majd este már valami könnyű ételt ettem, ezek már bent maradtak.

Semmi különöset nem ettem este, nem étteremben ettem hanem a szálláson ami ott lett megfőzve a konyhában.


Ez fertőzés, vagy napszúrás lehetett? Napszúráshoz nem jött elő túl későn, strandolás után jó sok órával?


2015. júl. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyik is, másik is. 3 év után már nem mindegy? Idén vigyázz mind a kettővel, ne járj úgy. :)
2015. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már napszúrásom. Nappal ugye strand, késő este, inkább kora éjjel, pontosan ahogy te is, hányinger, rosszullét, ment a hasam, sőt még be is lázasodtam.

1 nap alatt rendbe jöttem. Szóval simán lehetett napszúrás is.

De akár egy gyenge vírusos fertőzés is.

De tényleg, 3 év után már nem mindegy?

Most már jobban figyelj oda az ilyen dolgokra!

2015. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, most hogy újra eszembe jutott, gondoltam megkérdezem
2015. júl. 24. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Napszúrás émelygés fejfájás a víz só háztartás felborúlásást jelzi nem virusos hasmenést kapsz tőle.:)
2015. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csapvízben volt valami ami helyiekmegszoktak és te még nem.:)
2015. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!