Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A házi orvos kiírhat Sativexet...

A házi orvos kiírhat Sativexet, vagy csak akkor ha a pszichiáter kivizsgalja a szklerózis multiplexet?

Figyelt kérdés
Vagy ez ennél joval körülményesebb?
2022. aug. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a szakorvos ír javaslatot, akkor felirhatja a háziorvos is.


Illetve az eeszt miatt egyszerűbb, mert az orvost felhivod, hogy kell a gyógyszer, felrakja a felhőbe a receptet te meg ki tudod váltani.


Úgyhogy igazából ez egyáltalán nem körülményes. Nem kell külön csak a gyógyszer miatt orvoshoz menni elég a kontollokon/egyéb kezelesek miatt megjelenni.


Egyébként az sm-et neurologus kezeli, nem pszichiáter.

2022. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ennél körülményesebb, mert itthon nincs engedélyezve.
2022. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam 😔
2022. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második hülyeséget beszél... kicsit informálódni kéne, szerencsére én nagyon jó kapcsolatban vagyok a háziorvosommal, szerintem lazán sikerülni fog ;)
2022. aug. 10. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ugyan mondd már meg, hogy hol vagy hogy keressem, mert az OGYÉI Gyógyszer-adatbázisában nincs rá találat? Én onnan szeretek informálódni, eddig nem hazudott.
2022. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!