Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez az állandó...

Mitől lehet ez az állandó rosszullét?

Figyelt kérdés
Pár hetente előjön, erős fejfájás, kidőlök, gyógyszer aztán hasfájás utána hányok és rá egy órára jó lesz. Nem vagyok migrénes, ötletek? Stressz?

2022. aug. 28. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet migrén, ha rendszeres. Nekem is volt ilyen korszakom, pár év után eltűnt. Elviselhetetlen fejfájás, a gyógyszert bevettem, attól felfordult a gyomrom, és a hányás után mintha mi sem történt volna, elmúlt a fejfájás.

Esetleg még gyomorrontás okozhat ilyet.

2022. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem kb. féléve kezdődött el ez a rémálom, nincs olyan hónap hogy ne történne meg, neked idővel elmúlt?
2022. aug. 28. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem tudom visszaidézni, hogy meddig tartott. Ami furcsa volt, hogy soha nem napközben történt, hanem arra keltem éjjel, hogy elképesztően fáj a fejem.
2022. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem inkább délelőttre vagy délutánra jellemző, elrontja az egész napomat. :(
2022. aug. 29. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!