Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mivel javult/ múlt el...

Kinek mivel javult/ múlt el teljesen az emésztőrendszeri problémája? (Lent)

Figyelt kérdés
Dióhéjban hogy ne legyen regény a lényeg, hogy jó pár éve szenvedek emésztőrendszeri problémával ami annyit takar hogy laktózérzékeny /is/ vagyok de ez csak kis porszem a többihez képest. Pánik betegségem is van amit hálisten sokszor tudok kezelni viszont mocskos nehezen emiatt sokszor a hasmenés rám jön ami csak fokozza a pánikolást, mert természetesen buszon, utcán vagy olyan lehetetlen helyen tör rám ahol nincsen lehetőség elmenni a mellékhelyiségbe. Nagyon sok ételtől bajom van savas is vagyok prantoprazolt szedek még egy évig kell szednem viszont attól is problémám volt egy ideig ezért csökkenteni kellett az adagomat. A kérdésemet pedig azokhoz szeretném feltenni, akik ugyanebben vagy hasonló gondokkal küzdenek nekem sokszor feladja a leckét az is hogy a párommal elmenjek 20 30 km utazással enni amit mindig elvitelre kérek. Nagyon nagyon rossz ilyen gátlásosan élni és borzalmas rohamok törnek rám a hasam ugyanúgy fáj átálltam növényi tejre növényi alapú ételekre próbálok magvakat enni de persze édeskevés. Természetesen azt is megkaptam sokszor hogy minden fejben dől el de aki ebben benne van azt tudja hogy nagyon nagyon nehéz kimászni ebből Szinte lehetetlen. Különböző italokat vitaminokat próbáltam mindent amit csak ajánlottak pszichológustól kezdve mindent. Sajnos semmi nem segít és borzalmas hogy emiatt rendesen élni sem tudok. Hipnoterapeuta segíthet ilyesmin? Kinek mi segített hogy próbált kijönni ebből a borzalomból? Igazából rengeteg minden van még ezzel kapcsolatban sajnos, de próbáltam lényegretörö lenni. Előre is köszönöm a segítséget!

2022. szept. 3. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked a pánikbetegségedet kell kezeni. Pont. Addig a probléma fennáll.
2022. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az is egy hatalmas nagy ketrecben tartó erő amiből ha kiszabadulnék megkönnyebülnék minden téren.
2022. szept. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!